Happy M na Ano M

Otázka

• 0

Ako je mozne ze nemate ziadnu zlavu na nove pausaly? Nepotrebujem vase zastarale a modifikovane telefony s okliestenymi funkciami. Chcem pausal s rovnakymi parametrami za tu istu cenu. Mam Happy M za 15E a chcem taky isty. Alebo idem ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Momentálne  Telekom  neponúka zľavy. Je to pri každom zákazníkovi individuálne. Ja som skúšal, že som dal prenos telefónneho čísla  k inému operátorovi a následne som to zrušil a  dali mi na paušál ANO S zľavu 40 % za 6 € aj s telefónom. A zľavu 40% mi dávali aj pri vyšších programoch.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

30.11. ( dnes mi končí viazanosť). Včera som volal na zákaznícku linku Telekom. Vraj zľavu na paušál,už nespokytujú... Ide mi hlavne o dáta nový smartfón nepotrebujem. Kúpil som si vlastný v hotovosti. Keďže mi ide o dáta v mojom prípade potrebujem minimálne Áno L ( štandardne stojí 30€ s DPH). Nie som ochotný platiť toľko peňazí za paušál. Maximálne 20€ s DPH som ochotný platiť. Pokiaľ sa mi z retenčného neozvú,tak bude mať  iného operátora. O kvalitu siete sa nemusím báť,pretože idem ku operátorovi,ktorý má porovnateľnú sieť s Telekomom. Kvôli reklame nemôžem napísať meno operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Niekde na žive sa to tento týždeň písalo... Aktuálne je v hre zľava 40%. Skús a uvidí sa. Máj nachystanú alternatívu na prenos.  Viac ti tu Juraj nik nedokáže poradiť.  Úprimne si myslím, že vždy sa dá s Telekomom dohodnúť. 

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Viem čo chcem..😀  V najbližších dňoch bude rozhodnuté. Buď výhodnejšie ceny za služby v Telekome,alebo budem u konkurencie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S telekomom, ak si uz u nich, sa asi fakt neda dohodnut...riesil som to na vsetkych urovniach...a nic sa neda....sranda je, ze inde sa to da....idem tam. 6.12. koncim s 2 pausalmi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ sa skutočne nedá dohodnúť. Tak treba odísť ku konkurencii. V nedeľu som dal žiadosť o prenos čísla.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar