Magio Internet

Otázka

• 1

Nerozumiem tomu prečo niečo funkčné ste pokazili. Každý update ktorí niekto niekde spraví ide väčšinou dole vodou. Od update na magiu go mešká zvuk čo bude asi vďaka zmene kodeku a nechápem načo mal dakto z vývojárov nutkanie meniť niečo čo bolo funkčné. Ok budiš ale mal si to aj patrične vyskúšať poriadne než to vypustí do sveta! Ďalšia vec archív. Už prešlo dosť času aby si to aj telekom všimol že ten archív v podstate nefunguje ako má. To znamená že by mala byť nahraná relácia či archív v čase od začiatku po koniec a nie na konci "ufiknuté,, a hľadaj si to potom kde chceš. Veľa ľudí si to platí tak fungujte pre tých ľudí. Spätný feedback ste dostali tak to prosím neignorujte! Ja nepotrebujem nové ochranné sklo na mobil ktoré ponúkate vo vašej reklame ako pozornosť pre Vašich zákazníkov ja budem nesmierne vďačný ak opravíte to čo už malo byť dávno tak tam posadte človeka ktorého tá práca aj trošku baví a spravý brutálny funkčný update a nebude kaziť renomé spoločnosti Ďakujem s pozdravom Majo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Vo Firefoxe je zvuk zladený s obrazom. Dokonca to ani neseká, až na televízny program TLC.

Ten archív naozaj nieje (cca) presne  od - do, ale to bolo aj v starej verzii. Mne osobne toto až tak nevadí. Respektíve zvykla som si :-).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

...To znamená že by mala byť nahraná relácia či archív v čase od začiatku po koniec a nie na konci "ufiknuté,, a hľadaj si to potom kde chceš. 

Žiaľ, problém, že jednotlivé relácie nezačínajú a nekončia podľa naplanánovaného času nie je vôbec záležitosťou Telekomu. A naozaj by som rád vedel, ako by si si predstavoval taký "brutálny funkčný update" v tomto prípade. To by nejakých 20 ľudí malo non-stop sledovať presné začiatky a konce jednotlivých relácíí pri XY staniciach a podľa toho manuálne upravovať začiatky a konce programov v archíve? Žartuješ, však? Alebo máš v zálohe nejaký jednoduchý exáčik, ktorý to všetko s prehľadom vyrieši? Tak neváhaj, určite ťa v Telekome privítajú s otvorenou náručou. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar