Magenta 1 - Nedá sa pridať pevná služba

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Založil som skupinu v magente 1. Pozval som do skupiny člena s mobilným číslom v telekome , ktorý je aktívnym používateľom pevnej linky, internetu a televízie. Keď sa člen pridal do skupiny, tak sa v tabuľke objavilo "ponúknuť pevné služby do skupiny," ale keď chceme vybrať niektorú zo služieb, tak zobrazí "Použitý v inej skupine". Viete mi to niekto vysvetliť ako je to možné, keď nikdy tento člen v žiadnej skupine nebol ani žiadnu nezakladal? Ako to máme teraz riešiť? 

Mam v skupine 3 členov rodiny s aktívnymi mobilnými službami + jedného aj s full pevnými službami a tento benefit bol dôvod si včera zobrať paušál v telekome a teraz zisťujem, že to nepôjde lebo niekto cudzí neoprávnene využíva náš benefit. To je aký bordel,

Ďakujem za pomoc

ukážka.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ten novy clen musi mat na seba evidovane aj nejake ine mobilne cislo, hoci aj Easy, a to zjavne v nejakej skupine aj s pevnymi produktami je. Nech sa prihlasi s tym inym cislom/cislami a produkty, alebo aj clenstvo, v tej starej skupine zrusi. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten nový člen je moja mama a určite na seba nema evidovane ziadne ine cislo. Viem to aj preto, lebo ked sa prihlasi cez moj telekom, tak je tam zobrazene iba jej jedine pausalove cislo a ostane sluzby (televizia, internet, pevna linka).

Skusil som sa s tym cislom prihlasit a napisalo (pozn.: tel.číslo má aktivny pausal happy XS s viazanostou do 13.5.2020) :

Vaše telefónne číslo nespĺňa niektorú z podmienok pre vytvorenie vlastnej skupiny. Požiadaje o vstup do už vytvorenej skupiny.
Skupinu môže založiť len zmluva s programom služieb Happy alebo Áno S a vyšším.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome sa da zistit co sa v tej skupine deje, ale popravde celkom tej situacii nerozumiem. V prvom prispevku pisete o vcera aktivovanom cisle co je v skupine ale pevne produkty ma nepristupne, a v druhom prispevku uz o inom cisle ktoremu konci viazanost o par mesiacov ale v skupine nieje. 

Oznamte v Telekome cislo zakladatela skupiny a cislo z ktoreho chcete v skupine pouzit pevne sluzby, ktore sa teraz priradit nedaju. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Este raz :) Tento tyzden som si zobral novy pausal Ano M data na svoje meno, bez pevnych sluzieb. Zalozil som skupinu a pridal som do skupiny moju maminu s pausalom Happy XS este s viazanostou do 13.5.2020. Na maminu su pisane aj pevne sluzby internet, televizia a pevna linka s viazanostou do 13 5.2020. Podla podmienok telekomu staci pridat do skupiny clena s pevnymi sluzbami a potom vsetci zacneme vyuzivat benefit. No len zial, ked som tam mamu pridal, tak jej to vypisalo, ze jej pevne sluzby su pouzite v inej skupine (prvy clanok z piatka). Dnes som mamu vyradit z mojej skupiny a pokusil sa vytvorit novu skupinu v magente s jej cislom (ona by bola vlastne spravcom), zaroven som chcel overit, ci uz nejaku skupinu nahodou ona niekedy nevytvarala. Po vlozeny jej cisla mi to napisalo, ze nevie vytvorit skupinu a moze sa iba pridat do existujucej (druhy moj clanok z nedele). Tym som si aj potvrdil, ze ona nikdy ziadnu nevytvorila ani sa do ziadnej cudzej nepridala, lebo inak by ju to niekam hodilo na stranke.

Nerozumiem tomu trosku, kde je potom problem. Nechcem ju vlacit po predajnach telekomu, tak som napisal sem, ci uz sa s tym niekto stretol a pripadne nevedel poradit.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napíš si požiadavku na preverenie mailom office@telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar