dsl internet,kontrola spotreby

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Chcela by som sa opytat,ci sa vam da prihlasit do zona.telekom.sk,kontrola spotreby,da sa zistit aj denna ,mne sa nevidela spotreba,tak ma asi zablokovali,volala som uz aj do orange,tam to ide v pohode a tiez maju neobmedzene data,bez spomalenia po vycerpani 300gb

Editoval Kvandova1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

pozdravujem do zóny sa dá prihlásiť, Telekom neuplatňuje FUP

spotrebu si viete za daný mesiac pozrieť aj na moj.telekom.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcela by som sa opytat,ci sa vam da prihlasit do zona.telekom.sk,kontrola spotreby,da sa zistit aj denna ,mne sa nevidela spotreba,tak ma asi zablokovali,volala som uz aj do orange,tam to ide v pohode a tiez maju neobmedzene data,bez spomalenia po vycerpani 300gb

Alebo tiež v mobilnej apke Telekom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Išlo o to,že som si to kontrolovala v apke v mobile,,11.10. som mala do toho dna dokopy a na druhy den,čiže 12.10..zrazu cez 300 Gb,a to ani v polovici mesiaca,tak s prihlasovacimi udajmi k internetu som zistila,že 12.10. som udajne vyčerpala 148Gb a to sme na internete maločo boli,ked pozeram online filmy,alebo youtube,vtedy mam cez 25Gb a nie 148......tak som volala a reklamovala,uz som odblokovana,ale musim počkať,kym mi skončí viazanosť,zruším všetko,ved ked nečerpate data ,nema vam čo pripisovať a ešte som na posmech.....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Išlo o to,že som si to kontrolovala v apke v mobile,,11.10. som mala do toho dna dokopy a na druhy den,čiže 12.10..zrazu cez 300 Gb,a to ani v polovici mesiaca,tak s prihlasovacimi udajmi k internetu som zistila,že 12.10. som udajne vyčerpala 148Gb a to sme na internete maločo boli,ked pozeram online filmy,alebo youtube,vtedy mam cez 25Gb a nie 148......tak som volala a reklamovala,uz som odblokovana,ale musim počkať,kym mi skončí viazanosť,zruším všetko,ved ked nečerpate data ,nema vam čo pripisovať a ešte som na posmech.....

nechapem ako vam mohli aplikovat FUP ked ho od 26.9. 2019 zrusili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar