Dostupnosť služby

Otázka

• 0

Dobrý večer.

Moja otázka znie nasledovne ako je možné že 2 roky platím službu ktorá ani  nie je podľa Vás dostupná na danej adrese? Technik pri zapájaní garantoval že je tu možná aj rýchlosť vyššia ako som si objednávala balík. Technika vtedy vravel že je tu dostupná rýchlosť až 12 -15 GB v tom čase ste to mali v balíku XL. Technik to dával aj do správy zo zapájania a dával oznam o možnosti vyššej rýchlosti nakoľko sme sa v tom momente bavili o vyššom balíku o ktorý som mala záujem. V dnešnej dobe to je už je balík L ktorý si momentálne ešte stále platím. a stále nemám dostatočnú rýchlosť. Moja rýchlosť sa pohybuje okolo 4GB. Takže žiadam o vyriešenie tejto situácie prijateľným spôsobom pre obe strany alebo ukončím s Vami obchodný styk. 

Za skoré vybavenie vopred ďakujem.

S pozdravom Šikulová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobrý večer.

Moja otázka znie nasledovne ako je možné že 2 roky platím službu ktorá ani  nie je podľa Vás dostupná na danej adrese? Technik pri zapájaní garantoval že je tu možná aj rýchlosť vyššia ako som si objednávala balík. Technika vtedy vravel že je tu dostupná rýchlosť až 12 -15 GB v tom čase ste to mali v balíku XL. Technik to dával aj do správy zo zapájania a dával oznam o možnosti vyššej rýchlosti nakoľko sme sa v tom momente bavili o vyššom balíku o ktorý som mala záujem. V dnešnej dobe to je už je balík L ktorý si momentálne ešte stále platím. a stále nemám dostatočnú rýchlosť. Moja rýchlosť sa pohybuje okolo 4GB. Takže žiadam o vyriešenie tejto situácie prijateľným spôsobom pre obe strany alebo ukončím s Vami obchodný styk. 

Za skoré vybavenie vopred ďakujem.

S pozdravom Šikulová

Zavolaj na 0800123456 a over aku máš na adrese max dostupnú rýchlosť, ak máš problémy s rýchlosťou volaj 0800123777 tam ti povedia aký máš nastavený profil a aký Max  limit má tvoje pripojenie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak tomu spravne rozumiem, tuto informaciu ti poskytol technik pred 2 rokmi ? lebo za mesiac sa situacia moze zmenit, nie este za 2 roky. 

presne ako pise filipec, najlepsie je zavolat na 0800 123 456 alebo napisat na ich stranke na chat. Tam ti to preveria, ale jedna sa stale o aktualny stav. Ak mas L a ide ti to touto rychlostou urcite zavolaj na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nie je to len stav len s pred 2 rokov je to aj momentálny stav čo vám potvrdí aj fotografia dostupnosti z IP

20191105_054722.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No nie je to len stav len s pred 2 rokov je to aj momentálny stav čo vám potvrdí aj fotografia dostupnosti z IP

20191105_054722.jpg

priepustnost linky je 15,1 Mbit.. XL internet ti nespustia pretoze linka ma velky utlm, byvas daleko od ustredne, ale 8 Mbit by mozno slo... ale to by uz bola linka velmi na  hrane.. asi by padalo pripojenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar