Paušál a zariadenie

Otázka

• 0

Asi po dvoch rokoch som zacal zvazovat navrat do telekomu no ked som videl ponuku aku mate tak som sa zasmial. Pamätám sa ako som si bral na paušál kedysi Nokiu N95 8gb a na pausal som ho dostal za 1 korunu bez ziadneho dodatocne splacania. Vtedy stala Nokia tusim 26000 korun. A teraz? Napr. Samsung galaxy note 10+ k paušálu zaplatím 600 - 700eur? Akoze uz sa fakt trosku spamatajte.Davate akcie na uplne sprostosti ale zeby ste pridali data na celu dobu viazanosti bez toho aby bol clovek v skupine magenta ale zrazili ceny za zariadenia to nie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

za 10 rokov sa toho vela zmenilo a nie len u operatorov,  

plnu cenu uvadzaju 1099€ , ak by sme brali tuto cenu ze sa rozpocita na 24 mes. tak by si na zaciatku zaplatil 1€ , mesacne by si platil este za telefon 45,75€

samzrejme cena zavisi aj od pausalu, logicky, kazdy podnikatel by to takto robil (vcera som dostal k objednavke "kupony" od nemenovanej spolocnosti a akcia 150€ zlava pri kupe nad 1500€) 

tu ak si prepocitas pri programe L , 479€ akontacia a 12€ mes = 767€ , ak to  je vyska akontacia tak si daj XL kde je 79€ a plat mes. viac. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar