Pausaly seriozne

Otázka

• 0

Dobry den, podme sa uz bavit o predlzeni pausalov seriozne :) 

Fakt nie je mozne stalym a naivne vernym zakaznikom ponuknut nieco lepsie? Preco stale ponukate super zlavy novym? Uz ma to fakt nebavi kazdy rok  po 20 a viac rokoch chodit ako male dieta a prosit... :)

Moj priklad:  V telekome vsetko na co si len spomeniete...Mal som tri pausaly...od minuleho roka len 2 (s jedny som presiel do konkurencia a ani pes po mne nestekol:). Internet, TV, dokonca aj pevna z urcitych dovodov:)

V decembri mi koncia tie dva pausaly a ponuky z telekomu su fakt na usmev ( alebo plac?)  Konkurencia mi stale ponuka lepsie a lepsie podmienky...Z akejsi divnej solidarity este stale dufam, ze daju nieco zaujimave a ja aj ten treti pausal vratim casom spat...Cista naivita asi :)

V aprily mi koncia pevne sluzby...kto vie co sa bude diat......

prosim zodpovednych...zamyslite sa na d tym...

Prajem pekny den

PS: len mi nehovorte, ze telekom ma najlepsiu siet...konkurencny pausal nemal za rok ani jeden problem....

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

72 odpovedí na túto otázku

• 0

@Juraj0506 Nie necudujem sa sami sme prešli s dvomi číslami behom jedneho týždňa prec . A už tam momentalne ostalo len bez záväzkové cislo o ktorom rozmyslam že ho už preniesť len kvôli tomu že si nevážia zakaznika. Ale  to druhé cislo   Co sa prenasalo tak to viac menej vyprovokoval ich operator keďže  sa ma snažil presviedčať o tom že keď zaplatim viac za menej sluzieb je premena vyhodnejsie . A začal namna aku ma. Telekom zákaznícku starostlivosť  super tak to  už som naňho nevydržal a som tu zákaznícku starostlivosť povedal aku majú keďže sme s ňou mali skusenosti pri internete . Keď po 5 rokoch co mas od nich net mas nahlašeny výpadok a ich technik ti do telefónu povie že kto nás zapájal to u nás nemôže ist. Tak som mu povedal že taku majú zákaznícku starostlivosť . A potom začal točiť o to. Ako si oni vážia  verných zakznikov a ako im davaju zľavy . A to bol posledný klinec ktorý mohol dať do rany . Lebo v tom momente som chcel vediet  že co to hovori za blbosti keďže  sme boli verný s tým číslom 10 rokov . Faktury vzdy na cas zaplatené tak kde je ta vernostna zľava keď sa snažil nanukat Ano M za 20 eur . Tak v tom momente rozhodol že pôjde prec aj cislo ktoré bolo vo viazanosti ale zmluvná pokuta bolo okolo 20 e takze asi tak to majú s verným zakaznikom . To cislo tam bolo 14 rokov . A posledné bez záväzkové tam je viac ako 18 rokov ale tiež asi pôjde  prec keďže ma dost ten operator na linke vytočil .

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Voľakedy si Telekom viac vážil svojích zákazníkov. V dnešnej dobe nemá,ani snahu si udržať tých starších platiacich načas a pravidelne. 24€ za Áno L s viazanosťou 24 mesiacov to je skrátka choré..🤮🤮🤮

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to že mi nevedeli dať ziadnu ponuku pri prvom čísle tak nevedeli si e ma sklamali ale co už. Ale druhé cislo už bolo prenesene kvôli prístupu ich zamestnanca na zákazníckej linke . Keďže na ňom som mal viazanosť do 28.5.2020. Ale pokial si ich zamestnanec myslel že zomna bude robit blbca tak to mu neprešlo. Lebo keď si niekto mysli že si neviem kolko je 2+2 že je 4 a sa snaží nahovoriť že je 8 tak to teda nie . Zomna si ich zamestnanec blbca robit nebude a môžu sa mu poďakovať že som preniesol aj druhé cislo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Akú ponuku Ti dávali? Za koľko služby myslím paušál atď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Davali klasické Ano M  takze neobmedzene volania SMS/MMS  500Mb za 20 eur takze ziadnu zľavu nedali. A dovtedy sme mali na tom čísle Neobmedzene volania SMS/MMS  a 1Gb  za 15 eur .  Takze chceli zdražiť sluzby o 5 eur  dať menej sluzieb a este k tomu aj viazanosť !! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

500MB k paušálu za 20€? Veď to je choré!!! Dobre si urobil,že si to nezobral! Mne ponúkali Áno L ( 10GB  dát) za 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu ( ten som nechcel,ani nechcem). Tak v Telekome ma nahnevali . Človek im celé roky platí načas faktúry nikdy som nemal problém,aby ma  museli odpojovať z prevádzky pre neplatenie faktúr. Ešte jeden Happy L paušál mám v Telekome a ten tiež dám mimo Telekomu ( pravdepodobne). Je to svinstvo 🐷 🐷 🐷,že Telekom dáva niektorím ľuďom Áno L za 18 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Je to spravodlivé?! Keď  dávajú 18€ za tento paušál prečo nedajú všetkým starím zákazníkom?! Buď nech dávajú všetkým,alebo nikomu. Je to nefér  voci zákazníkom. Kvôli tomu som z trucu odišiel!!!

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dokonca pri tej ponuke Áno L za 18 € volajú z CLIR,aby človek nevedel  z akého čísla volajú. Veľa ľudia to potvrdilo na stránke mobilmania. Je toto férové?! Určite nie.😬

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prave ano L som využíval a ten som mal 18 mesiacov za 16 eur! Až v novembri mi faktura prisla na 18 eur až keď menili nejake systémi tak prišli na že mi fakturujú nizsie ceny. Ale či bola faktura 16 alebo 18 je jedno . Ale po tom co si pán operator na prvom čísle isiel zomna robit dobrý deň tak to ma v teda vytocilo! A preto keď som už mal zmluvnú pokutu len nejakých 20 eur . Tak som si pozeral ponuky koknkurencie. A to tiež som začal uvažovať nad kupov noveho iPhonu 11 ale mal som ho na plane kúpiť v hotovosti v Apple mzone. Ale nasiel som potom ponuku konkurencie kde mam teraz oficiálne cenu 22,50 a 14Gb na 24 mesiacov plus teraz ďalšie 3 Gb na 6 mesiacov. A keďže mi dali zľavu na iPhone 92eur . Tak pausal ma vychádza priemerne 19 eur . A to u nás v meste vtedy otvárali nanovo predajnu keďže ju prehrávali tak mali este akciu že prvú faktúru mi zaplatí nový operator ! 

Hej presne pausal Ano L vedeli davat za 18 eur keď som si ho predlžoval bola moznost si k nemu zobrat aj telefon ( jedine nie iPhone) a tiež mi pred tými 19 mesiacmi ponukali Ano XL za 24 EUR a bola moznost brat tiež telefon (okrem iPhonu ) ale vtedy som telefon nechcel tak som bral len ten ano L za 18 eur. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Práve preto som z Telekomu z jedným číslom odišiel.. Ako starému zákazníkovi nevedeli poskytnúť primeranú zľavu,len 20%. Áno L so zľavou 20% byt má vyšlo na 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Iným zákazníkom volajú z CLIR-ka ponúkajú zľavu 40%,takže  Áno L ho vyjde na 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Mne nemohli poskytnúť zľavu 30%? Je to nefér voči zákazníkom!!! Buď to dám zľavu všetkým  starým zákazníkom,alebo nikoku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom urobil pred vianočnou ponukou jednú veľkú chybu a to tú, že chcel nalákať klientov od konkurencie, ako aj si chcel udržať svojich klientov a týmto ponúkal ÁNO L s 40-50% zľavou a vo vianočnej ponuke potom starým a verným zákazníkom dal zľavu iba 20% a preto verní z trucu odišli. Nepíšem tu iba svoj názor a mám viacerích známych, ktorých som sám nahovoril, aby prešli do Telekomu od konkurencie a majú ÁNO L za 15-18.-€, pričom mne potom Telekom toto ponúkol ako vernému zákazníkovi za 24.-€, takže naším to najlepšie vyznelo ako irónia.  

Editoval/-a JaKoki

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol som spokojný s Telekomom s kvalitou siete.. Kebyže mi dali Áno L za 21€ (zľava 30 %) s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu ( ten,ani nechcem). Určite by ma boli presvedčili a zobral by som to za maximálne 21€ s DPH.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviete náhodou kedy skončí v Telekome tá "skvelá" Vianočná ponuka s vysávačom, telkou a tak, možno potom príde nejaká rozumná ponuka na nejaký paušál s viac ako 500 MB dát za 20€.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviete náhodou kedy skončí v Telekome tá "skvelá" Vianočná ponuka s vysávačom, telkou a tak, možno potom príde nejaká rozumná ponuka na nejaký paušál s viac ako 500 MB dát za 20€.

Dúfajme, že čoskoro :-D

Teraz riešim pre známu všetko neobmedzene a nejakých 2GB dát, zatiaľ mi to vychádza na prenos z TK na pomaranče cez web na 15 EUR. So zľavou 5 EUR a bonusom 1GB dát za prenos. Niečo lepšie niekto???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež čakám na nejakú akciu,aby som mohol vrátiť naspäť do Telekomu. Snáď na jar nejakú rozumnú akciu dajú v Telekome. Pokiaľ bude Áno L ( minimálne) kvôli dátam ho potrebujem za nejakú normálnu cenu. Tak prejdem z Funfónu naspäť do Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tá " skvelá" Vianočná akcia končí  31.1. Som zvedavý čo zaujímavé ponúknu 1.2.,aké výhodné akcie. 😀 Podľa môjho subjektívneho názoru,pravdepodobne nič neponuknú... Bodaj by som sa mýlil a nejaké výhodnejšie ceny za služby by Telekom skutočne ponúkol..👍👍

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To som zvedavý aj ja čo bude 1.2.. už týžden čo mi skončila viazanosť na 2 paušaly.net aj tv..a ponuka totálne nahovno.. u konkurencie ešte lepšia ponuka a o 13 e menej mesačne.. len z naivity a 17 ročnej vernosti im ešte dávam šancu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ Ti skočila viazanosť. Skús si vyjednávať výhodnejšie ceny za služby. Tak,ako som párkrát písal. Štandardne dávajú zľavy 20%( niekedy po doslovnom žobraní si,aj tú 20% zľavu musíš vyprosiť). Keď budeš mať šťastie dostaneš zľavu 40%( ale to je málo pravdepodobné,jedine,že Ti zavolajú z retenčného oddelenia z CLIR-ka) pri podaní žiadosti o prenos čísla ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo ja viem 30 € za paušal je úplne normálna vec. Do Tesca tiež človek chodí 20 rokov nakupovať a nieje zvýhodnený ničím oproti ostatným. A chodiť a zisťovať kto mi dá akú zľavu, je to pekné ale keď to nejde tak to nejde skrátka ked niečo chcem a funguje to načo to meniť. Keď máš 15 rokov BMW nekúpiš predsa Dáciu lebo je lacnejšia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom ďakujem za zmazanie komentáru . @warfulk pokial chces platit viac za menej sluzieb tak kľudne . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nerob si z toho nič. Telekom maže príspevky,ktoré " porušujú ich pravidlá". ( Nabadajú na kúpu konkurenčných paušálov,alebo respektíve robia  skrytým spôsobom reklamu  konkurencii). Mne tiež zmazali príspevky.😀 Samozrejme,že niektoré..😀 

Editoval/-a Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

30.Novembra tohto roku mi končí viazanosť na Happy L ( retenčná ponuka). Nepotrebujem nový mobil. Nemám problém si kúpiť nový v hotovosti,ak to budem pokladať za vhodné.Pokiaľ mi nedajú výhodnejšie ceny za služby po skončení viazanosti idem preč. Už mám rozhodnuté,kde pôjdem..😀 Zabudol som napísať,že retenčné ponuky sú veľmi obmedzené v súčastnosti,len malej časti starých zákazníkov ponúknu výhodnejšie ceny za služby. Pre ostatných platí štandardná ponuka.

Zľava na výhodnejšie ceny nieje narokovateľná. Je to,len gesto dobrej vôle.😉

A kam pôjdeš?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Virtuálny operátor Pomaranča. Bez viazanosti.👍  Za 20€ 8GB dát,100 SMS /MMS do všetkých sietí na Slovensku a EÚ a 100 minút hovorov do všetkých sietí na Slovensku a EÚ.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar