Pausaly seriozne

Otázka

• 0

Dobry den, podme sa uz bavit o predlzeni pausalov seriozne :) 

Fakt nie je mozne stalym a naivne vernym zakaznikom ponuknut nieco lepsie? Preco stale ponukate super zlavy novym? Uz ma to fakt nebavi kazdy rok  po 20 a viac rokoch chodit ako male dieta a prosit... :)

Moj priklad:  V telekome vsetko na co si len spomeniete...Mal som tri pausaly...od minuleho roka len 2 (s jedny som presiel do konkurencia a ani pes po mne nestekol:). Internet, TV, dokonca aj pevna z urcitych dovodov:)

V decembri mi koncia tie dva pausaly a ponuky z telekomu su fakt na usmev ( alebo plac?)  Konkurencia mi stale ponuka lepsie a lepsie podmienky...Z akejsi divnej solidarity este stale dufam, ze daju nieco zaujimave a ja aj ten treti pausal vratim casom spat...Cista naivita asi :)

V aprily mi koncia pevne sluzby...kto vie co sa bude diat......

prosim zodpovednych...zamyslite sa na d tym...

Prajem pekny den

PS: len mi nehovorte, ze telekom ma najlepsiu siet...konkurencny pausal nemal za rok ani jeden problem....

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

72 odpovedí na túto otázku

• 0

Snáď možno bude akcia v Telekome,že druhý paušál zo  zľavou 50%.😀 Potom sa vrátim naspäť do Telekomu z Orangeu ( Funfón).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je to smutné, že o ponukách sa vie, napriek tomu sa neviete k ním podaktorí dopracovať. Tiež som dlhoročný zákazník, mám od nich celkovo 6 služieb, 4 čísla, 2x internet. Tento rok som sa rozhodol, že pokúsim sa služby spojiť čo najbližšie k jednotnému dátumu, v prípade, ak by som sa o rok nedohodol, všetko vypovedal jednorázovo. Už sa ľady pohli aj tu, keď alternatívny miestny operátor poťahal optiku, zaviedol televíziu, o ktorej môžem len snívať u veľkých operátoroch.  (chorvátske slovinské, anglické BBC ONE, TWO, ITV, CBBC atď.). Paušál je dnes viacmenej kópia cez kopirák a stále mám hlavne rok na to, aby sa retenčné oddelenie vrátilo k svojej funkcii. Držím vám palce k plnej spokojnosti s novým operátorom.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bohuzial moje cislo po14 rokoch skončí u konkurencie . Celkovo u nich zaplatim za dva roky 1328 eur za pausal aj telefon keď odrátame cenu iPhonu 859 € co by som kupoval aj tak u predajnu nejakeho tak za pausal zaplatim za dva roky 459€ co činí  19,13€ ua pausal kde mam neobmedzene volania SMS / MMS a 14Gb dát . Telekom ponúkal tak 10 Gb za 30 eur . Takze takto si vážite svojich verných zakaznikov ktorý mal 14 rokov sľuby na viazanosti a vzdy vsetko bolo na cas zaplatené .

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A este aby som nezabudol u noveho operatora neplatím prvú faktúru za sluzby .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dockal som sa...a ako som dopadol? L za 30eur.. ine sa neda ....Cisty humor...a ked pozeram ich reklamu....pre nasich len to najlepsie ....sa valam

mam pockat este mesiac, mozno nieco bude...ale ked chcem, mozem si predlzit net, tv a pevnu uz teraz...si asi robi srandu....za tychto podmienok ?

Inak slecna (pani) bola evidentne z formy..ale vobec, vobec sa jej necudujem...ked sa dozadujeme niecoho lepsieho, a ona nemoze..vypocuje si vselijake veci...fakt jej nezavidim

Takze zaver serioznosti: nie sme seriozny poskytovatel ergo.....do videnia...

Mne prve volal ich obchodný partner Simio  a ponúkol mi Áno L za 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou.😂 Povedal som,že je to drahé tak mi ponúkli Áno L za 27€ samozrejme,že tiež s viazanosťou. Volal som pár dní pred skončením viazanosti na zákaznícku linku 0800123456 a ponúkli mi Áno L za 24€ s DPH samozrejme,že s viazanosťou 24 mesiacov. Tak som dal žiadosť o  prenos čísla ku konkurencii. Oni mi opäť zavolali a ponúkli mi Áno L za 24€ s DPH samozrejme s viazanosťou.😂 Dali mi,ešte čas do pondelka (9.12.),či si to nerozmyslím náhodou a ponúkali mi opäť Áno L za 24€ tiež  viazanosťou. Myslel som si,že keď zavolajú z Telekomu dnes,že mi dajú Áno L za 21€ s DPH( 30%zľava)  ( maximálne). Nie nedali,ale opäť mi ho ponúkli za 24€ s DPH ( zľava 20%). Toto som kategoricky odmietol. Nebudem im platiť  24€s DPH a,ešte budem viazaný.Taký hlúpy nie som..😀  Nech si nechajú ten paušál pre seba.. Zbohom Telekom!!! Ešte jedno číslo mám v Telekome v Telekome a viazanosť mi na ňom končí 20 Februára budúceho roku. Tiež dám prenos ku konkurencii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A este aby som nezabudol u noveho operatora neplatím prvú faktúru za sluzby .

@Lukas949 kdeze to davaju tieto veci? 14gb za 19.13E + 1 fa zadarmo. u pomaranca?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

EDo ma pravdu...operatori podporuju mobilnu turistiku...asi si treba na to zvyknut :)

Vo stvrtok uz budem mat s touto problematikou pokoj...budem inde platit :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No veru doteraz som sa vzdy dohodol s telekom . Bohuzial od piatku budem u noveho operatorA.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja,už od zajtra rána budem u konkurencie. Nedalo sa s nimi vôbec dohodnúť. Je mi to úprimne ľúto,že odchádzam. S kvalitou siete som bol spokojný. Idem k operátorovi,ktorý,ako jediný má porovnateľnú sieť s Telekomom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja,už od zajtra rána budem u konkurencie. Nedalo sa s nimi vôbec dohodnúť. Je mi to úprimne ľúto,že odchádzam. S kvalitou siete som bol spokojný. Idem k operátorovi,ktorý,ako jediný má porovnateľnú sieť s Telekomom.

Ja zase od štvrtka. Po 10-tich rokoch som sa tak rozhodol. Na jar mi končí tv a internet. Aj stým pôjdem preč.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Lukas949 kdeze to davaju tieto veci? 14gb za 19.13E + 1 fa zadarmo. u pomaranca?

no tam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze vazeni spolubojovnici,

prave pred hodinou telekom prisiel o dva pausaly...no co uz....stava...Nie su radi, ze sme s  nimi...

Majte sa pekne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze vazeni spolubojovnici,

prave pred hodinou telekom prisiel o dva pausaly...no co uz....stava...Nie su radi, ze sme s  nimi...

Majte sa pekne

a kam si sa presunul? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, pripájam sa k rpedchádzajúcim skúsenostiam : ( ... telekom nie je schopný reagovať a vážiť si svojich zákazníkova,  retenčné nezavolá v dohodnutý termín a div divúci výhodná ponuka prepadá, lebo potom už neplatí ... záver: po skončení paušálu odchádzam + zvyšok rodiny poriešime u konkurencie : ))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Oni sa snažia si udržať ceny pokiaľ je to možné čo najdlhšie. Pokiaľ bude výraznejší odliv zákazníkov,tak to budú riešiť. Zrejme nieje,až taký odliv zákazníkov,aby museli dávať zľavy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak chce človek platiť menej , tak musí bohužiaľ prechádzať hore dole...pochybujem , že v konkurencii po dvoch rokoch poskytnú retenčnú zľavu a tak zasa nebude ostávať nič iné , ako prechod k inému operátorovi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak panove....od polnoci som uz inde...doslova ma prinutili odist...skoda....bol som spokojny...ale peniaze su peniaze...a pritom by bohate stacilo keby dali Lko s 30% zlavou ako vsade inde...bol by som ostal...ked sa im zjavilo , ze som dal ziadost o prenos tak mi hned volali!!!!! Ze som im  tam 2 mesiace volal, pisal a pod...bolo nepodstatne....tazko sa uz vzdam prenosu ked som uz zriadil inkaso, zlavy poslal znamym...s tym mali pocitat...bohuzial

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo Ti mám na to napísať?! Tiež som vyjednával s Telekomom výhodnejšie ceny za služby. Skončila mi viazanosť na Happy L a potreboval som minimálne  Áno L (kvôli dátam). Nechcel som žiaden nový mobil. Chcel som,len výhodnejšie ceny za služby. Žiaľbohu som neuspel.  Už týždeň som s preneseným číslom  vo  virtuálnom operátorovi spoločnosti Pomaranč. 😢 Ponúkli mi Áno L za 24€( zľava 20 %) s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu. Keby mi dali zľavu 30% a cenu za  Áno L 21€ bol by som to zobral,určite hoci je tam viazanosť. V minulosti sa dalo z Telekomom vyjednať výhodnejšie ceny za služby. Dnes to,už neplatí...Ešte jeden paušál Happy L mám písaný na seba. Tam som viazaný do 10 Februára. S veľkou pravdepodobnosťou urobím prenos čísla...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď myslíš Pomaranč,tak ten,ako jediný sa môže porovnávať s kvalitou siete,akú má Telekom. Majú kompletne dobudovanú vlastnú sieť 2G,3G,4G a 4G+ .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

od zajtra u kyslika... telekom ani nestekol po prenose Ano XL... prechadzam po 17 rokoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No jednoducho sa Telekom rozhodol že dlhoročný zákazník ktorý im pravidelne platil za služby tak nieje pre nich zaujímavý. Tak radšej nechcú žiadneho zákazníka ako platiaceho. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno je pravda,že Telekom má najlepšiu sieť... Viem o čom píšem. Tak arogantný operátor,ako Telekom,asi nieje.. 😀 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No už asi telekom chce získať klientov konkurencie keď mu dlhoročný zákazníci odchadzaju.

40004129-3387-4E5B-A10A-DFA4F2D69BFD.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čuduješ sa,že ľudia odchádzajú?! Vôbec sa nečudujem.. Mne ponúkali Áno L za 24€ s viazanosťou 24 mesiacov a to som odmietol. Je to nefér,keď niektorím zákazníkom ponúkajú cez retenčné oddelenie Telekomu Áno L za 18 €( zľava 40%) a ostatním zákazníkom po tom,ako doslova a do písmena žobrú zľavu krátko pred skončením viazanosti ponúknu 20%?! Som ich platiaci zákazník,ktorý platil vždy všetko načas pravidelne bez toho,aby mi posielali upomienky a neboli mi schopný dať zľavu 30% na Áno L za 21 €. Ešte jedno číslo mám v Telekome a tam končí viazanosť 10 Februára a hneď ho prenášam. Už to neriešim..  Jedno číslo je v pomaranči a bude,aj druhé.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar