Pausaly seriozne

Otázka

• 0

Dobry den, podme sa uz bavit o predlzeni pausalov seriozne :) 

Fakt nie je mozne stalym a naivne vernym zakaznikom ponuknut nieco lepsie? Preco stale ponukate super zlavy novym? Uz ma to fakt nebavi kazdy rok  po 20 a viac rokoch chodit ako male dieta a prosit... :)

Moj priklad:  V telekome vsetko na co si len spomeniete...Mal som tri pausaly...od minuleho roka len 2 (s jedny som presiel do konkurencia a ani pes po mne nestekol:). Internet, TV, dokonca aj pevna z urcitych dovodov:)

V decembri mi koncia tie dva pausaly a ponuky z telekomu su fakt na usmev ( alebo plac?)  Konkurencia mi stale ponuka lepsie a lepsie podmienky...Z akejsi divnej solidarity este stale dufam, ze daju nieco zaujimave a ja aj ten treti pausal vratim casom spat...Cista naivita asi :)

V aprily mi koncia pevne sluzby...kto vie co sa bude diat......

prosim zodpovednych...zamyslite sa na d tym...

Prajem pekny den

PS: len mi nehovorte, ze telekom ma najlepsiu siet...konkurencny pausal nemal za rok ani jeden problem....

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

72 odpovedí na túto otázku

• 1

Tusim ma viac ludi taku skusenost ako ja. Takto isto ma zavadzaju. V pondelok sluby a dnes ked som volal znova tak sa cudovali ze aku vernostnu zlavu ja od nich chcem. Som v Telekome 20 rokov ale nikdy mi nezavolali s nejakou dobrou akciou ako vernemu zakaznikovy. Ale dnes prekypel pohar kaslem na cely Telekom a odchadzam od nich vzhladom na to ze konkurencia si evidentne vazi zakaznika viac.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Dockal som sa...a ako som dopadol? L za 30eur.. ine sa neda ....Cisty humor...a ked pozeram ich reklamu....pre nasich len to najlepsie ....sa valam

mam pockat este mesiac, mozno nieco bude...ale ked chcem, mozem si predlzit net, tv a pevnu uz teraz...si asi robi srandu....za tychto podmienok ?

Inak slecna (pani) bola evidentne z formy..ale vobec, vobec sa jej necudujem...ked sa dozadujeme niecoho lepsieho, a ona nemoze..vypocuje si vselijake veci...fakt jej nezavidim

Takze zaver serioznosti: nie sme seriozny poskytovatel ergo.....do videnia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Vitajte spolubojovnici:)

dnes som tu posledny raz...dovolte mi sa podelit s poslednou skusenostou

Mal som vela komunikacii s telekomom na vsetkych urovniach...nic som neporiesil...len to, ze moju ziadost poslali na retencne...cakala som  a nic..Tak som dnes zbehol do kamennej predajni, ze skusim este raz...posadil som sa, predniesol moju ziadost...a oznamil mi klasickeee...nic tu nemate...v tom mi zazvonil telefon...volali z retencneho :) Hadajte , co som sa dozvedel ?   Klasikaaaaaa...nic sa neda....tak som pekne podakoval...zobral s om si cukrik s napisom "nasim len to najlepsie" a odisiel som

Plynule som sa presunul cca o 30 m dalej ku inemu poskytovatelovi....Dalej je to jasne...co som chcel...to som dostal...

Este pikoska...vonku som stretol znameho, ktoremu som vysvetlil, co som urobil..zasmial sa, a ze on dostal L za 20 eur...utvrdil ma, ze som dobre urobil

Prajem pekny den vsetkym a pekne  Vianoce

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

OK..poznam to..po mne ani pes nestekol :)

Povedal som tej ustvanej slecne na telefone, ze ked mi daju na L ko 21 eur mozeme sa dohodnut...ale asi ma prikaz nedavat zlavy..bola hooodne znicena....

Ja idem do konkurencie vo stvrtok..este som sa u konkurencie dohodol, ze nech mi este nieco zisti...ale ponuka je dobraaaa....

Aspon uz mi nebudu pisat, ze sme radi, ze ste s nami....n e nie su radi...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Co sa tyka novy ci verny zakaznik tie casy (ak niekedy boli) uz skoncili. Ci ste u operatora 2 dni alebo 20 rokov je jedno. Pre nich ste len obycajny identifikator, z ktoreho idu peniaze. Osobne si myslim ze tato politika sa zmenila uz davnejsie a bod zlomu bol vtedy ked sa zjednodusili prenosy cisel. Cim jednoduchsie a rychlejsie to je, tym ma operator mensiu snahu riesit s vami specialne ponuky, lebo vie ze tak ako vy raz dva odidete tak iny raz dva pride. Pokial celkove cisla neklesaju nebudu mat zaujem o nejakych "vernych". Nakoniec, operator nema ziadny benefit z takych zakaznikov. Eura su rovnake od kazdeho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ako keby na tom prvom čísle ponúkli ano M za 15 eur tak by obidve cisla ostali v Telekome. Keďže na tom čísle išlo hlavne o neobmedzene volania a tých 500 Mb by tam bolo úplne postačilo. Išlo len o to aby dali zas tie neobmedzene volania za 15 eur ako bolo doteraz. Ale tak odišli dve cisla oni sú spokojny keď sme odišli. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Warfulk pokiaľ je pre teba úplne normálna vec platiť 30 Eur  za pausal tak si plať. Ale pokiaľ si nevedia važiť dlhoročného zákazníka  ktorý im vždy pravidelne platil a nikdy nemal nedoplatok na službách a este mu chcú zdražovať služby ako  to bolo v našom prípade  tak možu rovno zabudnúť. Lebo oni si myslia ze zakazník je blbá ovečka  a ze budú  tvrdiť že 2+2 = 8 tak im uverí. A to že nedokážu ponúknuť nič normálne nieje môj problém ako zákazníka . Ale keď sa ťa snažia presvedčiť o tom že ked im budeš platiť za menej služieb viac tak to už zákazníka vytočí. Ked mas na jednom cisle neobmedzené volania sms/mms a 1 Gb dát za 15 eur  a oni ta idu presviedčať že keď budeš platiť 20 eur za neobmedzené volania sms/mms a 500Mb . A pri druhom čísle ked mal zakaznik neobmedzene volania sms/mms  a10 Gb dát za 18 eur  a idu mu to ponúkať za 30 eur môžu zabudnúť. Konkurencia pri prvom čísle Neobmedzené volania  sms/mms a 4Gb za 15 eur a druhé číslo neobmedzené volania  sms/mms a 17 Gb za 19 eur. Keď im chces platit  30 eur plať. jedno číslo bolo u nich 10 druhe 14 rokov ostalo tam posledné ale aj to pojde na prenos ked si nevážia zákazníka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Telekom upada v nemenovanej konkurencii mi ponukli pausal aky mam doteraz v telekome je to za 30 takze zvazujem odchod  darmo ponukaju zariadenia na vianoce ak ich nechce zakaznik ktory je x rokov unho tak smola lepsiu cenu vam nevieme dat takze zvazujem odchod

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

30.Novembra tohto roku mi končí viazanosť na Happy L ( retenčná ponuka). Nepotrebujem nový mobil. Nemám problém si kúpiť nový v hotovosti,ak to budem pokladať za vhodné.Pokiaľ mi nedajú výhodnejšie ceny za služby po skončení viazanosti idem preč. Už mám rozhodnuté,kde pôjdem..😀 Zabudol som napísať,že retenčné ponuky sú veľmi obmedzené v súčastnosti,len malej časti starých zákazníkov ponúknu výhodnejšie ceny za služby. Pre ostatných platí štandardná ponuka. Zľava na výhodnejšie ceny nieje narokovateľná. Je to,len gesto dobrej vôle.😉

Editoval/-a Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To poznam...tie ich dary fakt nepotrebujem..mam doma vsetko , co ponukaju :)

Fakt by sa mi pacil seriozny pristup...ziadne zazraky :) ako som pisal..jeden pausal je uz prec :)  pojdu aj dalsie ? uvidime :)  

Konkurencia nespi..furt otravuju...:) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež viem čo bude nasledovať,ak nedajú výhodnejšie ceny za paušál po skončení viazanosti...😀  Jednoducho odídem..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne sa ozvali z konkurencie (v Telekome mám Áno M) a k neobmedzeným minútam a SMS mi za tú istú cenu ponúkli len väčší objem dát. Takže za týchto podmienok poskytovateľa nemením. Možno sa ešte ozvú neskôr...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

KED SOM PRECHADZAL S JEDNYM PAUSALOM KU KONKURENCII, POVEDAL SOM IM, ABY MI V NOVEMBRI ZAVOLALI......UROBILI TAK...PONUKU MAM...BUDE ZABAVA :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napíš o tom bližšie . Mňa to,ešte len čaká.30. Novembra mi končí viazanosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ako minule volali mi..bohuzial utajene cislo :(...ponukli mi to iste, co som pausal supol k nim...pomaranc..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nazdarek, vcera mi volali z Telekomu, ze akoze riesit moje veci...nevedel som z hlavy moje cislo adresata (kto by ho vedel), tak ze mi zavolaju dnes  medzi 9,30 az 10,00...stale cakam...:)  cislo nachystane :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som sa dnes stavil v Telekome dať opraviť mobil. Keďže mi za chvíľku končí paušál, tak som sa informatívne spýtal čo ponúkajú. Vcelku príjemný chalan mi hovorí,že nech to riešim keď si prídem o 3 týždne pre mobil, pretože 14.11 prídu nové cenníky. Tak som len aj ja zvedavý, pretože každým rokom dostávam horšie a horšie ponuky. A to im každý mesiac posielam cez 100 euro (paušál,telka,net)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež to neriešim... Niekoľko  krát som volal na zákaznícku linku,či majú pre mňa nejakú zľavu na paušál bez telefónu,že mi pomaličky končí viazanosť . Vraj  žiadná zľava sa mi neukazuje v mojom profile.. Ešte počkám do 30.Novembra. Keď sa mi neozvú.. Tak 1.Decembra dávam žiadosť o prenos čísla ku konkurencii. Viem kam pôjdem.Keď chce niekto vedieť kam. Tak mu napíšem v súkromnej správe.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Plne s vami suhlasim....slak ma triafa ked vidim a pocujem ako novym zakaznikom vychadzaju v ustrety...kaslu na vernych...podporuju mobilnu turistiku...kazde dva roky treba hladat ineho poskytovatela..v aprilo mi koncia pevne sluzby..vyzera to, ze fakt skoncia :)

Siete uz som rozhodil... doslova v kazdom konkurentovi mi davaju lepsie ponuky...je toto normalne?

S pozdravom...nasim len to najlepsie......

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takze vyskusal som komunikovat s Telekomom na vsetkych urovniach :) ziadna dohoda :) Pobehal som cez vikend vsetkych podobnych poskytovatelov...vysledok si domyslite vsetci...6. 12 koncim s dvoma pausalmi...a este maju tu drzost, ze mi chodi v sms pri zaplateni faktury ...citujem: sme radi, ze ste s nami....ironia...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V nedeľu som dal žiadosť o prenos čísla ku konkurencii. Možno sa ozve Telekom... Pokiaľ sa neozvú budem u konkurencie..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neozvu sa....rataju s tym, ze vela ludi neodide...a vela, za lacnejsi pausal pride..im to daju..nam nie....uz aj ja riesim

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V Telekome mám aktuálne dve Happy L paušály ( jeden,už v stredu bude v Orangei ( Funfón). Som ich dlhoročný zákazník platiaci faktúry načas  a nikdy nemali problémy so mnou,žeby ma museli odpájať z prevádzky kvôli neplateniu faktúr!!! Pred  pár dňami mi volali,že mi ponúkajú Áno L za 24€ s DPH s viazanosťou bez telefónu. Toto som odmietol... Po  prenose čísla mu volali opäť z Telekomu. Ponúkali mi opäť Áno L za 24€ (zľava 20%) s DPH samozrejme s viazanosťou bez telefónu.  Nič výhodnejšie mi neponúkali . To mi  nemohli ponúknuť  Áno L za 21€ s DPH ( zľava 30%)? Urobiť kompromis?! Viem niektorím dávajú Áno L za 18€ s DPH samozrejme s viazanosťou bez telefónu. Stačilo im povedať,že mi zľavu dajú 30%( 21€s DPH samozrejme bez telefónu,ten som nechcel) a viac mi nemôžu dať,že je to posledná ponúka. Áno viem,že za 18€ s DPH samozrejme bez telefónu by mi nedali,ale pri cene 21 € s DPH samozrejme bez telefónu by ma boli zlomili).  Skrátka Telekom nechcel ustúpiť vôbec,ani  platiacému zákazníkovi a pritom by som nemal problém s viazanosťou 24 mesiacov. Telekom nebol schopný urobiť kompromis... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vitajte spolubojovnici:)

dnes som tu posledny raz...dovolte mi sa podelit s poslednou skusenostou

Mal som vela komunikacii s telekomom na vsetkych urovniach...nic som neporiesil...len to, ze moju ziadost poslali na retencne...cakala som  a nic..Tak som dnes zbehol do kamennej predajni, ze skusim este raz...posadil som sa, predniesol moju ziadost...a oznamil mi klasickeee...nic tu nemate...v tom mi zazvonil telefon...volali z retencneho :) Hadajte , co som sa dozvedel ?   Klasikaaaaaa...nic sa neda....tak som pekne podakoval...zobral s om si cukrik s napisom "nasim len to najlepsie" a odisiel som

Plynule som sa presunul cca o 30 m dalej ku inemu poskytovatelovi....Dalej je to jasne...co som chcel...to som dostal...

Este pikoska...vonku som stretol znameho, ktoremu som vysvetlil, co som urobil..zasmial sa, a ze on dostal L za 20 eur...utvrdil ma, ze som dobre urobil

Prajem pekny den vsetkym a pekne  Vianoce

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar