Posun zvuku oproti obrazu v novom Magio Go

Otázka

• 1

Dobry den, v novej verzii Magio Go mame problem s posunom zvuku oproti obrazu, zvuk ide skor. Tyka sa to viacerych stanic. Tiez sme zaznamenali velmi caste sekanie obrazu. Co s tym? Uprimne, vizual celkom fajn, ale funkcnost novej verie je otrasna. Ak uz idete s novou verziou, mali by ste zachovat predchadzajuce funkcie, na ktore su zakaznici zvyknuti a doplnit vylepsenia, nie nieco zrusit a nenahradit... Napriklad jednoduche prepinanie medzi stanicami tak, aby som hned videla, co aktualne bezi (po starom v "POZERAT TELEVIZIU"). Tearz treba klik na stanicu, klik na program... :(  Tiez dvojklik na zvacsenie resp. zmensenie obrazu...  Dockame sa napravy??

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Čo sa týka tej desynchronizácie, tak na Chrome mám ten istý problém, ale na Mozilla Firefox mi to ide bez problémov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak si das TV Program staci kliknut na logo TV a spusti sa ti hned vysielanie, skor je problem ten zo zvukom + ked pozeras uz nieco tak musis ist spet na TV a tak si vyberat potom dalsi program... A co nechapme je to "Prave v TV" a dalsie ponuky kde mas asi 12 programov a ked rozkliknes viac tak tiez je ich tam 12 :) 

inak dizajnovo parada konecne, na starom mi vkuse vadila lista kde sa nastavoval zvuk/kvalita lebo nikdy nechcela zmiznut

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Čo sa týka tej desynchronizácie, tak na Chrome mám ten istý problém, ale na Mozilla Firefox mi to ide bez problémov. 

Dakujem za tip! Mozem potvrdit, ze Spravy na Markize, pozerane na Chrome, maju zvuk posunuty, na Firefoxe je to ok. Je to zaujimave, kedze doteraz, ak si spravne pamatam,Magio Go na Firefoxe podporovane nebolo... ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar