Magio GO

Otázka

• 0

Prosim vas to co ste urobili s tym NOVYM MAGIOM???? ta aktualizacia je PRISERNA!!! kazde 5 munuty mi to sekne a zbuk ide rychlejsie ako OBRAZ ved sa neda nic pozerat!!!! KDE najdem zase ARCHIV????!!!! preco nemozem poriet archiv ked si za nho PLATIM???!!!! stlae musite POKAZIT nieco co FUNGUJE!!!!! 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Prosím o radu to nove magio go  mi ide na HUAWEI  6. Ana HUAWEI 11 MI NECHCE ÍSŤ. Prosím o radu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Úplne suhlasim otras  cele to je uplne zle aj mne ide obraz pozadu oproti zvuku ach joj uz vidím ze budem volat na podporu a chudak co to dvihne si to odnesie aj ked zato nemoze :( a dokonca sa mi nedá  v dani den posunut na iny čas iba ten co tam akurat vidno 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Úplne suhlasim otras  cele to je uplne zle aj mne ide obraz pozadu oproti zvuku ach joj uz vidím ze budem volat na podporu a chudak co to dvihne si to odnesie aj ked zato nemoze :( a dokonca sa mi nedá  v dani den posunut na iny čas iba ten co tam akurat vidno 

Dostal som z centra odpoved ohladom posuvu casu a to...v programe treba oznacit nejaku relaciu a sipkami na klavesnici posuvat. Ak posuv zastane treba oznacit  dalsiu relaciu a znova posuvat sipkami. Bez oznacenia relacie mi to na Opere nefungovalo. inac OK

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Archív je dostupný cez TV program, ale nie hore v menu, ale nižšie je ružový obdĺžnik ...

Posúvať čas sa dá dvoma prstami na touchpade vpravo a vľavo.

Ako je to s myškou neviem, treba vyskúšať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dostal som z centra odpoved ohladom posuvu casu a to...v programe treba oznacit nejaku relaciu a sipkami na klavesnici posuvat. Ak posuv zastane treba oznacit  dalsiu relaciu a znova posuvat sipkami. Bez oznacenia relacie mi to na Opere nefungovalo. inac OK

ok ide to ale ajtak tam mohli dat nejaky tutorial clovek abz zistoval a trapil sa . ach jaj nech este opravia ten zvuk co sem tam nejde zarovno z obrayom a bude to ok :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer musím vám napísať lebo ja neviem poslať strem .Tak na Huawei Y6 nam ide nová aplikácia tmavá .A na Huawei 10 Lite nám ide stará aplikácia .Magio ho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer musím vám napísať lebo ja neviem poslať strem .Tak na Huawei Y6 nam ide nová aplikácia tmavá .A na Huawei 10 Lite nám ide stará aplikácia .Magio go

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar