Nova iOS aplikacia MagioGo

Otázka

• 0

Po aktualizacii aplikacie na iOS v3. sa neviem opatovne prihlasit. V prihlasovacom mene mam medzeru, ktoru uz v novej aplikacii neviem vlozit. Prihlasenie mailom taktiez nefunguje. Ako si viem zmenit prihlasovacie meno?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Odpovedam si...treba napisat cele prihlasovacie meno a az potom vlozit medzeru do napisneho textu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od SunWuKung
      Zdravim. 
      Asi viete, ze sa zmenili pravidla pouzivania Magio Go pre zakaznikov, ktori maju tuto sluzbu gratis k Magio TV. Najvacsia zmena, ktoru ja plne chapem a nemam s tym absolutne ziadny problem, je to ze sluzbu je mozne vyuzivat uz len na 1 zariadeni. Opakujem fajn, nemal by som s tym ziadny problem, keby .. .. a teraz sa podrzte
      Keby som nemal ten Vas smiesny, obmedzeny magio go box (chyba napr netflix), ktory som si dal len z lenivosti a z dovodu ze teda podporim svoho operatora, vyskusam sluzbu. Za tento box platim mesacne tusim 3 ci 4 eura.
       No a teraz k problemu. Magio go gratis obmedzeny na 1 zariadenie. Cize ak ste pozerali napriklad na mobile a chcete ist pozerat na pc, tak vam system vypise chybu, ze zariadenie nemate registrovane. Cize musite v nastaveniach v sprave zariadeni ten mobil odstranit a pridat zariadenie na ktorom chcete aktualne sluzbu vyuzivat. Stale okej, fajn.
      ALE
      Ked mate ten vyssie spominany Magio go box, sluzbu za ktoru platite peniaze navyse oproti uzivatelom ktori box od telekomu nemaju, tak mate smolu. Sluzba je fixne naviazana na tento ich magio go box a nemate moznost zariadenia menit. odstranovat, pridavat a prepinat podla potreby. proste mate smolu. Jedina moznost je vsade vlacit tuto ich smiesnu krabicku.
      A ake mam moznosti? no vratit magio go box telekomu, prestat im platit za sluzbu a potom by mi to malo ist spravne, cize menit zariadenie podla potreby. Tak si kupim xiaomi stick, alebo skratka akykolvek android box, prestanem telekomu platit a ziskam tym navyse vyhodu, ze mozem sledovat magio go kdekolvek. No nieje toto krasne? 
      Vazeny Telekom, neviem kto vymyslal toto nastavenie, ze clovek ktory plati vasej firme sluzbu navyse, je defakto znevyhodneny oproti tym co sluzbu navyse neplatia, ale prosim odkazte mu, ze mu blahozelam, obral firmu o staly mesacny prijem od zakaznikov, ktori si prenajimali magio box a dajte mu ocenenie zamestnanec roka.