Otázka

• 0

Zdravím chcel by som sa opýtať čo znamená hlásenie Magio Prod....Keď si otvorím stránku s aplikáciou Magio Go tak mi ju nenačíta mám len bielu stránku a v prehliadači je tento odkaz: https://www.magiogo.sk/faces/player.xhtml?service=LIVE&id=4044.

Nič sa nedeje keď dám znova obnoviť stránku ani to nenačíta a nepomohlo ani keď som si reštartol PC.

Ak vedel niekto čo by som mohol ešte skúsiť poraďte mi prosím....Dikes

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

To isté u mňa ,  treba otvoriť stránku  magiogo.sk   ,  celé to má nový vizuál , a teda musím povedať , že 3 kroky späť ! Sto klikov , kým sa niekam dopracujem, aspoň že skrolovanie medzi kanálmi už je možné pri full screene pusteného programu a hneď  aj vidno aktuálny program na každom kanáli bez nutnosti ho najprv kliknúť, a skrolovanie medzi kanálmi aj o niečo rýchlejšie, nakoľko sa dá rýchlo skrolovať zoznamom kolečkom myši a nie to zdĺhavé predchádzajúce . 

Editoval Soskolin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz zas ide iba stara verzia magio go

asi ju len skusali ci je stabilna

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zase to testovanie ma asi nieco do seba, lebo ta stara verzia zrazi bezi aj na FF, Opere, Edge  :D Co je pre mna vyhoda, lebo mne na Chrome ani netukne >:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zase to testovanie ma asi nieco do seba, lebo ta stara verzia zrazi bezi aj na FF, Opere, Edge  :D Co je pre mna vyhoda, lebo mne na Chrome ani netukne >:(

myslel si asi  ta nova verzia... stara rozhodne nebezala a nebezi inde ako v Chrome... (len pre Chrome existuje plugin)

pockajme si na finalnu novu verziu ci naozaj pojde vsade, pretoze zatial to vyzera ze ziadny plugin a doplnok do prehliadaca ta nova verzia nepotrebuje a to si teda nemyslim ze je uplne OK... preco by to doteraz bolo potrebne a odteraz uz nie ? ibaze by vymysleli nejake super riesenie pre DRM ochranu obsahu

Nova verzia nie je  zla, len chyba tam nejaky rychlo pristupny zoznam kanalov. Zda sa ze sa da preklikat k zoznamu len cez TV program. Tak isto su tam v ponuke len 3 urovne kvality, predtym boli 5.

Zdravím chcel by som sa opýtať čo znamená hlásenie Magio Prod....Keď si otvorím stránku s aplikáciou Magio Go tak mi ju nenačíta mám len bielu stránku a v prehliadači je tento odkaz: https://www.magiogo.sk/faces/player.xhtml?service=LIVE&id=4044.

Nič sa nedeje keď dám znova obnoviť stránku ani to nenačíta a nepomohlo ani keď som si reštartol PC.

Ak vedel niekto čo by som mohol ešte skúsiť poraďte mi prosím....Dikes

Aktualne ti to pojde, ale aj sa nasadi nova verzia tak bude treba otvarat priamo len cez www.magiogo.sk, nie cez taky odkaz.

Magio Prod, bude zrejme znamenat Magio Produkcna verzia - teda verzia vhodna na nasadenie do realneho pouzivania - tato nova verzia ale bola v kratkom case stiahnuta. Asi pre doladenie nejakych drobnych chyb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len tak na okraj, praveze ta stara verzia mi bezala vcera (ked to prepli z noveho do stareho) pod uvedenymi prehliadacmi. Tak ak to prepnu opat do stareho dizajnu tak to skusim ci to pojde a spravim screenshoty

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar