HD programy + TXT

Otázka

• 1

Dobrý deň , prečo nieje dostupny teletext pri HD programoch ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• -1
Lebo pri HD programoch ich vysielatel neponuka. Pri satelite sa pouziva multiplexor, ktory umozni pridat txt z ineho zdroja (napr z sd verzie). V iptv sa multiplexor nepoiziva - nema tam opodstatnenie
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

:mansad: Dobrý deň, ako sluchovo postihnutý využívam teletext (777) na sledovanie titulkov v programe ktorý nie je v HD kvalite. Neuvažuje sa pridávať titulky aj do HD programov ako je to pri satelitnompríjme? Sluchovo postihnutí sú týmto ochudobnení o titulky a musia sledovať  programy ktoré nie sú v HD kvalite.:manmad:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
OK, keď sa prejde iba na HD kvalitu, tak potom sluchovo postihnutý nemajú nijakú šancu na sledovanie titulkov na STV?
Pritom na MAGIO optik sú na niektorých staniciach programy vysielané v HD kvalite aj s titulkami. Teda ide o problém konkrétnej STV1?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosím už konečne budú titulkované aj programy v HD? Ked to ide u Skylinku, kde som bol doteraz nechápem, prečo to nejde ked som prešiel na kvalitnejší príjem z optického kablu na Magio.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

titulky na HD by fakt nemali byt pre zazracne Magio ziadny probleem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež by ma zaujímalo kedy to bude dostupné aj pre HD programy. Keď som mal v druhom byte DIGI, v TV zapnuté HbbTV tak nebol žiadny problém, no v drahšej a ako sledujem menej kvalitnej službe to nejde. Ak by chcel byť niekto múdry a povedať nech prejdem naspäť ku DIGI, tak moja odpoveď ke, že ja by som rád, ale zatiaľ to nie je možné, keďže tu nemá ani Telekom poriadnu infraštruktúru. Káble sú tu ešte od komunizmu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Plánuje sa aspoň do budúcna tento problém vyriešiť? Nechce sa mi veriť, že v dnešnej dobe je to nerealizované na Mágio Tv. Prosím dajte aspoň nádej. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Z toho plynie, že ani v budúcnosti so skrytými titulkami sa na HD programoch u Magia nedožijeme? Neuveriteľné v tejto dobe a pre dnešnú techniku neriešiteľné?, alebo neochota?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Na týchto programoch TXT  funguje:

Jednotka HD     
Dvojka HD         
Markíza HD       
JOJ HD                
Doma HD           
Dajto HD            
Plus HD              
Wau HD             
CT1 HD               
CT2 HD               

Odporúčame po prepnutí na HD kanál počkať cca 10 sekúnd a potom stlačiť tlačítko TXT. V takomto prípade by TXT mal nabehnúť do 1-2 sekúnd. Po stlačení  TXT ihneď môže  nabehnutie TXT trvať niekedy až 5-6 sekúnd.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • -1

Je hanba ze "hi-tech" uzasne magicke Magio nedokaze TXT a   HbbTV  a nikto z Telekom sa ani neunuva uviest kedy s tym pohnu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar