Retencia a zľavy.

Otázka

• 1

Milý Telekom neviem síce čo ste za firmu,ale som hrdý,že odchádzam po 17 rokoch ako nespokojný zákazník a beriem celú rodinu zrušili ste retenčné oddelenie a nedávate žiadne zľavy verným zákazníkom čo je čistá katastrofa a môžete sa hanbiť som totálne sklamaný a okamžite utekám.ZBOHOM TELEKOM 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 1

Milý Telekom neviem síce čo ste za firmu,ale som hrdý,že odchádzam po 17 rokoch ako nespokojný zákazník a beriem celú rodinu zrušili ste retenčné oddelenie a nedávate žiadne zľavy verným zákazníkom čo je čistá katastrofa a môžete sa hanbiť som totálne sklamaný a okamžite utekám.ZBOHOM TELEKOM 

odkial mas informaciu ze zrusili retencne ? lebo nie je to pravda, pokial ja viem

a okrem toho, retencne nie je tvoj sluha, ze si tam budes vypytovat zlavy... ONI zavolaju ked to ONI uznaju za vhodne... nie je to ziadna sluzba pre zakaznikov... kolko si tam rokov je v dnesnej dobe uplne jedno... bol som v Orangei skoro 15 rokov a nezmohli sa na nic svetove ked som odchadzal, takze si nemysli ze inde je to lepsie...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

@Juraj.Na predplatenku ano.Za predpokladu,ze si pre nich zaujimavy zakaznik.Co sa tyka rozumnych cien,tak mas pravdu,ze je stvorka najviac aktivna.Ale na druhej strane je to koli tomu,ze maju najslabsiu siet.Ja som presiel z Telekomu do Orange a mozem ti nezaujato potvrdit,ze Telekom ma lepsiu siet.

Ale zase to v pomaranci nieje az taka tragedia a rozhodovala cena.Kedze platim 4 neobmedzene pausaly,tak je rozdiel 60€

Editoval/-a Merfi
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Snáď po prenose čísla ku konkurencii sa ozve retenčné oddelenie Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po prenose do Orange sa retencne na 100% neozve a ak aj ano,tak az potom,ked bude neskoro.Orange ten prenos "schovava"za docasne cislo a az po dvoch tyzdnoch sa uskutocni prenos realneho cisla.Preto nema retencne z Telekomu ako zareagovat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na na predplatenú kartu konkurencie napríklad FunFón nezareagujú??

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Orange,Telekom a O2 sú si podobní,ako vajce vajcu. Je to čistý kartel. Všetci traja nepriniesli nič nové a prelomové. Jedinou výnimkou je najmladší operátor. Ísť z Telekomu inde do  Orangeu,O2 nieje žiadná výhra.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je pravda,že Telekom má najlepšiu sieť. Orange sa môže porovnávať s Telekomom,vďaka kompletne dobudovanej sieti bez odkázanosti na národný roaming,ktorí využívajú O2 ( dodnes a sú na trhu vyše 12 rokov!!) a 4-KA ( to dá pochopiť,lebo sú na trhu krátko),tak nemôžu mať sieť na úrovní Telekomu a Orangeu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar