prechod z magio L na XL

Otázka

• 0

Zdravím, už je to skoro asi mesiac čo som prešiel na rýchlejší internet, no rýchlosti stále nie sú dostačujúce, vedel by mi niekto povedať, podľa ss routeru ktorý prikladám, či je tam vôbec nádej na lepšiu rýchlosť? Btw minulý rok na strechu našej bytovky staval nejaký vysielač a iba táto bytovka na tejto ulici má v ponuke XL internet.

router.png

speedtest.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím, už je to skoro asi mesiac čo som prešiel na rýchlejší internet, no rýchlosti stále nie sú dostačujúce, vedel by mi niekto povedať, podľa ss routeru ktorý prikladám, či je tam vôbec nádej na lepšiu rýchlosť? Btw minulý rok na strechu našej bytovky staval nejaký vysielač a iba táto bytovka na tejto ulici má v ponuke XL internet.

router.png

speedtest.png

Toto je strop linky viac neda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale ako pozeram teoreticky upload by mohol byt, tak aspon ten by mohli zdvihnut na 9mbps, ci? Dost som od toho uploadu zavisly, kedze pracujem casto z domu a odosielam vacsie subory.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kamarát ma  VDSL  L a  a chcel by XL, tak som bol nedelu u neho a pozeral som parametre linky a som mu vravel, že by mu to mali dať  je tak 500- 700 metrov od ustredne  a do tých 80Mbps  by mal dosahovať. Teraz ma na L 43Mbps. Dnes im už aj volal a mu povedali, že pošli papiere na podpis a mu to zmenia na XL.

20191027_154059.jpg

20191027_154205.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mám rovnaký prípad, donedávna som mohol mať len VDSL L, predvčerom som dal objedávku na XL a po overení IDčka mi ponúklo aj XL. Určite nebudem mať možnosť mať 90/9, linka pustí max 80Mbit. Takže očakávam profily okolo 63-68Mbit. Nabehnúť by mi to malo od 1.11.2019

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar