Magicky ovladac

Otázka

• 0

Ahojte. Neviem ci uz sa to tu riesilo, ale nic som nenasiel.. tak sa vopred ospravedlnujem. 

Nedavno som kupil lg tv. Je magio box kompatibilny s magickym ovladacom? Ci ako jediny pristroj musi mat vlastne ovladanie? Dakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ak ti nereaguje tak asi nepôjde, ono je magio box začarovaný, ja som skúšal už kupovať obyčajný lacný univerzálny ovládač a aj som išiel podľa kódu pre môj box Kaon ale skúšal som dokopy dva univerzálne ale ani jeden nereaguje bohužiaľ, jedine ževraj jediný ovládač čo je aj kvalitný a funguje z magio boxami je logitech harmony, ten využiješ na všetko, len je otázne čo sa ti chce dávať zaň 40€ či aj viac nestojí.

Inak je to škoda, že hocijaký ovládač sa nedá spojazdniť, lebo fakt ten univerzálny neviem ako komu, ale mne nevyhovuje, proste niekedy nefunguje ani na stlačenie poriadne a zároveň na to, že ho dávajú ako "originál" k magio boxom tak takto by predsa nemal reagovať, ale zase dobre je, že keďže majú pre všetky boxy ten istý tak je reklamácia jednoduchšia a hneď vieš mať nový, ale k čomu to je keď sú nanič tie ovládače.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne to funguje, pohral som sa s tym

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám programovatelý ovládač pre 5 zariadení OFA Smart Control 5, funguje pre TV, Magio set-top box aj multimediálny prehrávač. Funkcia väčšiny tlačítok je predvolená zadaním kódu zariadenia, ostatné sa doprogramujú. Databáza kódov zariadení je obrovská.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar