Vianočná ponuka 2019

Otázka

• 1

Ahojte, 

vo štvrtok, 24. októbra, sme odštartovali vianočnú kampaň. :) 

Pre zákazníkov pevných a mobilných služieb je tu opäť široký výber hardvéru, v ktorom nájdete nielen obľúbený robotický vysávač iRobot Roomba i7, hraciu konzolu Sony PS4 Pro, 4K televízor Samsung, ale aj novinku KRUPS kávovary. Celkovú ponuku  doplní sada Raspberry Pi 4B a k internetu alebo TV notebook Lenovo IdeaPad. K paušálom nebudú chýbať dvojičky Samsung, ktoré budú dostupné v troch variantoch

Tento rok sme si pre všetkých zákazníkov s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy, Bez záväzkov a Easy pripravili Zimný balík dát zadarmo, ktorý si budete môcť jednoducho aktivovať v Telekom aplikácii. 

A do tohtoročnej vianočnej kampane sme pre vás vymysleli aj niečo nové. :) Je to bonus vo forme kupónu do 40 €. Môžete ho využiť na nákup príslušenstva alebo ročného balíka dát pre Easy. Kupón je pre každého ako odmena za aktiváciu alebo predĺženie paušálu ÁNO. 

Kompletnú vianočnú ponuku môžete nájsť  na našich stránkach.

via_forum_banner_680x240_1019.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13 odpovedí na túto otázku

• 0

Prosili by sme si pod vianočný stromček aj dlho sľubovaný Magio Go box ktorý bude už konečne fungovať ;)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tolko dat, ze ani neviem co s nimi budem robit  :)

Zaujimala by ma ale technicka otazka, kedy si budem moct aktivovat ten balik a ako dlho bude platit, pretoze ja mam fakturacne obdobie od 15teho do 15teho. Takze moze byt velky rozdiel aktivovat pred 15.11. a po 15.11.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To Raspberry sa mi nejako nezdá ak sa jedná o https://www.alza.sk/raspberry-pi-4-model-b-4gb-ram-d5655286.htm tak  AKON znamená akontácia čo zaplatím čiže pri Mku je to 69€ (pri pevných službách) a následne ešte 2€ mesačne, to je blbosť nie? To by potom vyšlo dokopy 117€, zle to celé chápem správne? Lebo je blbosť aby mi vyšla takáto výsledná suma keď reálne táto vecička stojí 74€

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

vo štvrtok, 24. októbra, štartujeme vianočnú kampaň. :) 

Pre zákazníkov pevných a mobilných služieb je tu opäť široký výber hardvéru, v ktorom nájdete nielen obľúbený robotický vysávač iRobot Roomba i7, hraciu konzolu Sony PS4 Pro, 4K televízor Samsung, ale aj novinku KRUPS kávovary. Celkovú ponuku  doplní sada Raspberry Pi 4B a k internetu alebo TV notebook Lenovo IdeaPad. K paušálom nebudú chýbať dvojičky Samsung, ktoré budú dostupné v troch variantoch

Tento rok sme si pre všetkých zákazníkov s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy, Bez záväzkov a Easy pripravili Zimný balík dát zadarmo, ktorý si budete môcť jednoducho aktivovať v Telekom aplikácii. 

A do tohtoročnej vianočnej kampane sme pre vás vymysleli aj niečo nové. :) Je to bonus vo forme kupónu až do 40 €. Môžete ho využiť na nákup príslušenstva alebo ročného balíka dát pre Easy. Kupón je pre každého ako odmena za aktiváciu alebo predĺženie paušálu ÁNO. 

Celá vianočná ponuka bola dnes oficiálne predstavená kolegami z PR a nájdete ju napríklad tu. Vo štvrtok do témy doplním, kde môžete našu vianočnú ponuku nájsť aj na našich stránkach. :) 

Dobry den, poprosim Vas o informacie: 1. Bude zdielanie dat medzi pausalmi bezplatne?, 2.Bude moznost zdielat data, ak je cislo v Magente uz od pausalu ANO S (t.j. bude mozne nazdielat bonusovych 250Mb/mesacne dat z Ano S ?), 3.Bude mozne zdielat data medzi cislami, napriklad ak ich mam 3 a su vsetky pisane na mna, ale vsetky cisla su v roznych skupinach? 4. Skuste prosim blizsie specifikovat, ten bonusovy kupon pre Easy, co mozme v cene 19 resp. 29 eur ziskat, kedze tam nieje blizsie specifikovane, co tych 19 resp. 29 eur znamena...

Dakujem Vam za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uprimne som cakal daleko viac.Aby som bol presnejsi,tak som necakal nic lepsie,ale dufal som omnoho viac.Rozsirenie hw podla mna nieje ziadna vianocna akcia.Za vianocnu akciu by som to pokladal v tom pripade,ak by sa ceny aspon o nieco znizili.Ked sa to da v statoch,kde maju nasobne vyssie platy ako su na Slovensku,tak by to malo ist aj u nas.Alebo sa mylim?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tolko dat, ze ani neviem co s nimi budem robit  :)

Zaujimala by ma ale technicka otazka, kedy si budem moct aktivovat ten balik a ako dlho bude platit, pretoze ja mam fakturacne obdobie od 15teho do 15teho. Takze moze byt velky rozdiel aktivovat pred 15.11. a po 15.11.

Ahoj @Edo,

Zimný balík bude možné aktivovať v aplikácii Telekom a platnosť bude vždy do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom si si ho aktivoval, t.j. nie je to viazané na fakturačné obdobie, ale kalendárny mesiac.

Pekný deň

Terka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Edo,

Zimný balík bude možné aktivovať v aplikácii Telekom a platnosť bude vždy do konca kalendárneho mesiaca, v ktorom si si ho aktivoval, t.j. nie je to viazané na fakturačné obdobie, ale kalendárny mesiac.

Pekný deň

Terka

A k ostatným otázkam sa nevyjadrí nikto ? ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je mláďatko. O:-) Možno sa dočkáme aj plnej MI9 príp. MI9 PRO

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Edo,

Pekný deň

Terka

Aha tak to je, dobre tak super, vdaka za info.. tym padom je to jednoduchsie... dufam teda ze tieto data sa budu cerpat ako prve az nasledne data z balika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Samer303

bližšie informácie nájdeš tu: https://www.telekom.sk/mob/objednavka/-/scenario/e-shop/hw-pausal/vyber-hw/raspberry_pi_4b?category=rateplan&selectedrp=anoXXL .  Balenie obsahuje : Raspberry pi 4 model B 4GB RAM, 5.1V / 3.0A čierny originál napájací adaptér USB Type C, sadu chladičov, štýlovú čiernu krabičku, kábel 1,8m HDMI/Micro HDMI, Smart klávesnica i8 a microSDHC karta 32GB s Noobs & Raspbian systémom + adaptér na SD kartu

@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@Ľuboš aha, potom sa ospravedlňujem, čítal som o tých cenách len na žive.sk kde takéto nič nebolo, keď je k tomu toľkoto vecí tak sa to oplatí, aj keď u paušálov asi najviac, pri internete či magio tv ako pozerám tak len pri XL internete to vyjde vlastne najlacnejšie inak pri M, L to je celkom drahé. (inak odporúčam raspberry sám ho mám už roky síce starší Pi 2 b ešte, ale stále funguje ako nový, keby som mal možnosť tiež by som si ho rovno zobral aj s týmto všetkým príslušenstvom, ale dosťo fftopicu)

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar