VDSL Rychlost pred a teraz

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravim mam doma od telekomu internet Magio Internet L no teraz je rychlost po novom 40/4alebo 40/6

ako som si všimol o 5 domy byvaju  mojej mami rodičia maju tiež internet od telekomu Magio Internet L ked som vošiel do ich wifi routeru ADB oni maju Downstream Rate: 42047Kbps

a Upstream Rate: 6462Kbps maju tiež VDSL telekom a su napojeni na tom istom stlpu ako ja no vec je taka 

pred 2 tyzdnami som hlasil poruchu že mi nejde internet nevedeli zistit prečo tak mi znižili rychlost na mojom ZTE 

Upstream mi dali na  5309 kbps z pôvodneho  6462Kbps lebo si mysleli že kvoli  rychlosti internetu mi nejde internet no ale problem je že ja som zistil že pri upratovani som vytiahol kabel sa uvoľnil a preto to nešlo a oni to na technickej podpore resetovali a znižili len teraz nechapem som im hlasil aby mi ten Upstream nastavili tak ako bol a oni že ja ho mam dobre tak teraz neviem čo robiť a oni stale nechapu že ho mam zle len ma štve to platim za internet a nemam to nastavene ako každy posielam sceen mojej mami rodičov ADB wifi routeru a moje nastavenia a prosim poradťe  čo mam robiť? Ďakujem za odpoveď  PS: ešte take info oni byvaju od ustredni dalej ako ja len mne to spomalili a sa hadam na technickej podpore čo robiť mam ?

udaje wifi router.jpg

Screenshot_20191010-205234_Chrome.jpg

Editoval erik662

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

akú máš priepustnosť na speedtest.net ? Údaj upstreamu je relatívny, máš mať 4Mbit, ja mám profil tiež 5309 a ide to 4,5Mbit, čo viac treba. Tým, že to dajú na 6462 sa nič nezmení, nakoľko to shapeuju tak či tak.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď no rychlost mam taku istu ako hovoriš ale to už neriešim kašlem na to počkam si na optiku do jari a budem spokojny Pekny deň prajem a Ďakujem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar