Happy L na ANO L

Otázka

• 0

Zdravím chcem sa opýtať oplatí sa prejst na pausal Happy L na ÁNO L.Ostane mi taká istá suma mesačne ako aj teraz keďže mám magentu A platím 21.90 mesačne namiesto 29,90.Vdaka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tiež mám Happy L za 19€s DPH ( retenčná ponuka). Viazanosť mi končí 30.Novembra tohto roku.Volali mi pred pár dňami cez ich obchodného partnera ( meno nemôžem zverejniť,lebo mi zmažú príspevok). Happy programy končia,tak mi ponúkli Áno L za 30 € s DPH a potom,keď som im povedal,že je to drahé,tak ponúkli mi Áno L za 27€ s DPH samozrejme,že bez telefónu ( o ten totiž nemám záujem).Potom som písal na chat Telekom na Facebooku,či sa mi neukazuje zľava na paušál Áno L. Vraj,že nie. Krátko pred skončením viazanosti vraj mám ich kontaktovať, a zistia,či je tam za zľava.Nie som blázon platiť v dnešnej dobe 30€ mesačne (respektíve 27€) za paušál,ktorý nevyužijem ( myslím tým,neobmedzené hovory,SMS,MMS). Ide mi hlavne o dáta 10GB mi stačí. Aktuálne mám 3GB dát +1 GB dát za odporučenie zákazníka.Keď mi nedajú po skončení viazanosti( 1. Decembra dám prenos čísla ku konkurencii,ale kvôli reklame nemôžem povedať,že kde) výhodnejšie ceny za Áno L,tak odídem preč.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie neoplatí sa ti všetko padne ako nám a zmena bola v neprospech nás lebo padla zľava a ešte mi tam dali balík 2gb dať na rok viazanosť za 6eur aby dorovnali sumu, čo v telefóne nebolo povedané celé zlé nerieš 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež mám taký problém. Končí mi viazanosť,tak vydržím do konca viazanosti t.j. 30. Novembra a ďalej sa uvidí,či zoberiem tu ponuku Áno L ( jedine za priatelnejšiu sumu),alebo prejdem ku konkurencii.Uvidím čo mi ponúkne Telekom a na základe ponuky sa rozhodnem čo ďalej.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Z Happy na ANO rozhodne rovnaka cena nebude a uz vobec nie ked bola predtym retencna ponuka. Retencne su vzdy jednorazovky. Po 2 rokoch si to treba znova vybojovat, inak platia cennikove ceny bez vynimky. Magenta ma tiez uz ine benefity, ziadne zlavy sa nedavaju, len viac dat a viac minut, resp. zdarma volania/SMS v skupine.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tak. To si treba vybojovať. Stojí to však zato. Zabojujem,ak nedajú po skončení viazanosti,tak prenášam číslo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar