zrýchlenie vdsl

Otázka

• 0

Ahojte. Vŕta mi v hlave jedna otázka. Telekom zvyšoval svoje dsl pripojenia. Mne zvýšil na 90 z pôvodných 80. Dobre asi sa viacej nedalo...
Ide o to, ako je možné, že orange ide zvyšovať rýchlosť  z 80 na 100 ? Veď používajú telekom na dsl pripojenie... (aspoň tak sa mi raz vyjadril orange keď som snimi niečo riešil).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ano zrychluje na 100 Mbit ale len tam kde to kapacita linky dovoli t.j. zrychlenia sa dockaju len ti ktori byvaju par metrov od ustredne/MSANu

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano zrychluje na 100 Mbit ale len tam kde to kapacita linky dovoli t.j. zrychlenia sa dockaju len ti ktori byvaju par metrov od ustredne/MSANu

ja osobne bývam asi max 70metrov od ústredne takže využívam celkom dosť ... preto je mi divné že telekom mi dovolí max 90 keď pre orange povolili 100...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zavisi aj od toho aku mas max priepustnost linky... mozes mat aj cez 100 Mbit ale Telekom ti nezrychli viac ako 90

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslel som to tak, že celkom mi je aj jedno koľko môžem mať a pod. Ale ide mi o princíp... Telekom cez vlastnú technológiu povolí orangu viacej ako vlastným členom ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to nevadi ja podporujem konkurencieschopnost 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar