VDSL internet XL + magio TV M cez kábel

Otázka

• 0

Zdravim chcem sa spytat mam tieto dve sluzby a vytlacim maximum 73 Mbps pred zavedenim magia som dosahoval 85Mbps dalo by sa to este nejak napravit? Alebo uz nantvrdo sa musim uspokojit s nizsim profilom. Technik mi samozrejme povedal ze viac to nepojde lebo mam aj magio. Preto sa chcem spytat ake mate skusenosti vy ostatni. Kedze predtym to slo normalne. Podotykam magio mam zapnute minimalne a viem ze magio si bere rychlost to mi je jasne. Prikladam aj log z routra. Ide mi len o to ci mam este bojovat za zrychlenie alebo to nema zmysel. Ping sa mi podarilo stiahnut na 18 je to lepsie. Redukovanym profilom som uz presiel akonahle mi ho vypli som mal stabilnych 85Mbps . Dakujem za vase odpovede a skusenosti . Router mam Asus N16P prajem vsetkym pekny den 

log z routra .png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

technik ma pravdu, viac ti to nepojde pretoze mas malu rezervu na zvysenie pri sucasnom SNR margin...bez magia by XL zrejme islo

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bez magia aj realne islo ako som napisal ale kvoli mamine som zobral box dakujem za tvoj nazor a vyjadrenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale mozno by sa to dalo okaslat cez funkciu adaptivneho nastavenia odstupu signalu od sumu, ktoru ma mozno aj tvoj router.. za cenu nizsej celkovej priepustnosti linky ale vacsom SNR. Priepustnost mas dost vysoku, tebe na XL staci priepustnost linky aj nieco okolo 100 000kbps tych 10 000 by si mohol teoreticky obetovat na vacsie SNR

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

poradis mi co presne nastavit? diky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ja by som sa este doivyjadroval k teme ak mozem ... @filipec12 dakujem za tvoje rady nakoniec som to takymto nastavenim vytlacil na 18 ping a 75Mbps s magio boxom. Prikladam screeny s Asus routra mozno niekomu tiez pomozem ESTE RAZ DAKUJEM

Komentár 2019-10-15 231116.png

Komentár 2019-10-15 231211.png

Komentár 2019-10-15 231250.png

Komentár 2019-10-15 231329.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ten VDSL profile 30a je OK ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

neviem o tom, že by už taký mód prenosu dát Telekom prideľoval, pokiaľ viem na VDSL2 len 17A Annex B

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar