Opticky internet do domu

Otázka

• 0

Zdravím, chcem sa opýtať, v obci nemáme dostupnú optiku do domu, len tzv. optiku k domu(VDSL). Popri hranici môjho pozemku prechádza optický kábel Slovak Telekomu,  v uzmenom pláne píšu že je to optický kábel OOK .  Vedeli by ste ma z takéhoto kábla pripojiť k optickej sieti?  Vo svojom  dvore by som si to potiahol na vlastné náklady. Keď som kopal základ na plot, tak som ten kábel videl, taký hrubý čierny a bola pri ňom oranžová tabuľka Slovenské Telekomunikácie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

mne na druhej strane cesty vedie opticky kabel neviem ci Orange alebo Slovak Telekom ale to by sa musela podkopat cesta co je nemozne mozno budes mat viac stastia ale pochybujem ze ti len tak urobia odbocku z toho kabla

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@antonko123 moze to byt hlavna trasa optickeho kabla. ktory ide do ustredne a do dalsich dediny/miest .... , uz priamo opticky kabel a pripojky sa tahaju ak sa nemylim oranzovym kablom. 

@GIGN1987ak by sa u teba riesila optika tak by sa napodkopovali ale potiahli by opticky kabel vzduchom zo stlpa. U nas to je tak riesene.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi toho sa ja nedockam, mozno v posmrtnom zivote :D  aspon ze to fup zrusili a mozem tahat kolko chcem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar