Denný strop 50 centov na Easy (ako to je?)

Otázka

• 0

Ja preferujem využívanie predplatenej karty keďže volám návalovo t.j. niekedy vôbec a niekedy (tak raz za mesiac) urobím jeden hodinový hovor do zahraničia v rámci EU ináč je to len jedna SMS za 2 dni, a semtam pársekundové bežné hovory (ahoj kde si? atď). Využíval som od rôznych operátorov predplatenú kartu a Easy som si zvolil z dvoch dôvodov. Pokrytie signálu je u Telekomu je lepší ako u dvoch predošlých operátorov a môjmu typu využívania mi zapasoval najlepšie ten princíp Easy s denným stropom 50 centov lebo údajne sú vtom zahrnuté aj hovory do celej EU a ja volám len do rakúska, nemecka, anglicka... Takže to by malo byť v poriadku. Tak som zavolal zrazu sa mi minul celý kredit t.j. akosi sa nespustil ten strop. Ja som bol v tom že sa to pri 50 centoch zastaví a nebude ďalej účtovať. Toto mi hovorili aj na predajni. Tak mi ušlo niečo? Lebo za 4 dni sa mi minul 9€ kredit, nabil som ďalší za 9€ a keď som volal kamarátovi bolo tam 4,50. Behom niekoľkých minút sa hovor zrušil a kredit sa vynuloval. Nemalo to náhodou zastať pri 50 centoch? A j ten prvý týždeň som len bežne volával a SMS-koval takže aj tam keď dá denný limit 50 centov a zastaví sa to, tak nemôže odísť 9€ kredit za 5 dní lebo 5x0,50 centov je 2,50€ tak niekde je chyba! Niečo tam treba dodatočne aktivovať aby fungovalo? Žiaľ na zákazníckej niesu cez víkend a bývam v malom meste kde nieje cez víkend žiadna predajňa otvorená tak som sa obrátil sem. Nech nemusím do pondelka čakať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

https://www.telekom.sk/volania/easy?sluzby-a-ceny#

Za minútu hovoru do ktorejkoľvek siete v SR platíš 0,10 €. Ak dosiahneš hranicu 50 centov, viac už v daný deň za volania neplatíš.

Pri rozkliknuti na detail som tam vypisany konkretny operatori.

Za minútu hovoru do všetkých sietí v SR (Telekom, Orange, O2 alebo 4ka) platíš 10 centov. Ak dosiahneš hranicu 50 centov, v daný deň už viac za hovory nezaplatíš.

Neviem teda ako ty, ale ja tam nevidim ziadnu zmienku o volaniach do EU, takze to v poriadku asi nie je. Plati to len pre volania do sieti styroch slovenskych operatorov.

Volania do zahranicia su spoplatnene podla zon:

https://www.telekom.sk/volania/volania-do-zahranicia

Neobmedzene volania do EU su od 20€ mesacne v pausali ANO M.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar