Denný strop 50 centov na Easy (ako to je?)

Otázka

  • 0

Ja preferujem využívanie predplatenej karty keďže volám návalovo t.j. niekedy vôbec a niekedy (tak raz za mesiac) urobím jeden hodinový hovor do zahraničia v rámci EU ináč je to len jedna SMS za 2 dni, a semtam pársekundové bežné hovory (ahoj kde si? atď). Využíval som od rôznych operátorov predplatenú kartu a Easy som si zvolil z dvoch dôvodov. Pokrytie signálu je u Telekomu je lepší ako u dvoch predošlých operátorov a môjmu typu využívania mi zapasoval najlepšie ten princíp Easy s denným stropom 50 centov lebo údajne sú vtom zahrnuté aj hovory do celej EU a ja volám len do rakúska, nemecka, anglicka... Takže to by malo byť v poriadku. Tak som zavolal zrazu sa mi minul celý kredit t.j. akosi sa nespustil ten strop. Ja som bol v tom že sa to pri 50 centoch zastaví a nebude ďalej účtovať. Toto mi hovorili aj na predajni. Tak mi ušlo niečo? Lebo za 4 dni sa mi minul 9€ kredit, nabil som ďalší za 9€ a keď som volal kamarátovi bolo tam 4,50. Behom niekoľkých minút sa hovor zrušil a kredit sa vynuloval. Nemalo to náhodou zastať pri 50 centoch? A j ten prvý týždeň som len bežne volával a SMS-koval takže aj tam keď dá denný limit 50 centov a zastaví sa to, tak nemôže odísť 9€ kredit za 5 dní lebo 5x0,50 centov je 2,50€ tak niekde je chyba! Niečo tam treba dodatočne aktivovať aby fungovalo? Žiaľ na zákazníckej niesu cez víkend a bývam v malom meste kde nieje cez víkend žiadna predajňa otvorená tak som sa obrátil sem. Nech nemusím do pondelka čakať.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

  • 0

https://www.telekom.sk/volania/easy?sluzby-a-ceny#

Za minútu hovoru do ktorejkoľvek siete v SR platíš 0,10 €. Ak dosiahneš hranicu 50 centov, viac už v daný deň za volania neplatíš.

Pri rozkliknuti na detail som tam vypisany konkretny operatori.

Za minútu hovoru do všetkých sietí v SR (Telekom, Orange, O2 alebo 4ka) platíš 10 centov. Ak dosiahneš hranicu 50 centov, v daný deň už viac za hovory nezaplatíš.

Neviem teda ako ty, ale ja tam nevidim ziadnu zmienku o volaniach do EU, takze to v poriadku asi nie je. Plati to len pre volania do sieti styroch slovenskych operatorov.

Volania do zahranicia su spoplatnene podla zon:

https://www.telekom.sk/volania/volania-do-zahranicia

Neobmedzene volania do EU su od 20€ mesacne v pausali ANO M.

 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar