Vôbec mi nefunguje internet po prečerpaní dát

Otázka

• 0

Mám balík S a mám tam asi 500 MB dát, prečerpala som ich a teraz mi nejde internet už vôbec ani zníženou rýchlosťou, stále ma to presmeruje na Telekom stránku kde mi ukazuje že som vyčerpala dáta. Nie je tu predsa možnosť denných dát? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Mám balík S a mám tam asi 500 MB dát, prečerpala som ich a teraz mi nejde internet už vôbec ani zníženou rýchlosťou, stále ma to presmeruje na Telekom stránku kde mi ukazuje že som vyčerpala dáta. Nie je tu predsa možnosť denných dát? 

Myslela som že po prečerpaní dát plnou rýchlosťou sa automaticky internet zníži na nižšiu rýchlosť a pôjde ďalej ale pomaly... To si musím každý deň kupovať denné dáta pokiaľ sa mi znova neobnovia nové? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dáta si môžeš dokúpiť denné i mesačný balík, informácie nájdeš tu: https://www.telekom.sk/volania/pausal#sec-9 v časti Dátové balíky, alebo si ich jednoducho zakúp cez aplikáciu.

Myslela som že po prečerpaní dát plnou rýchlosťou sa automaticky internet zníži na nižšiu rýchlosť a pôjde ďalej ale pomaly... To si musím každý deň kupovať denné dáta pokiaľ sa mi znova neobnovia nové? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To platilo v pripade paušálov Happy. Ano maju zastavenie dát uplne, zase vyhodou je prenesenie nespotrebovanych dát do ďalšieho mesiaca.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To platilo v pripade paušálov Happy. Ano maju zastavenie dát uplne, zase vyhodou je prenesenie nespotrebovanych dát do ďalšieho mesiaca.

To je teda obrovská výhoda... Keď si zakúpim balík denné dáta tak to ostane len na 24 hodín?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Áno, denné dáta ostávajú len 24 hodín, lepšie je kúpiť si balík dát, ktorý platí do vyčerpania. Alebo rovno pouvažuj o zmene na ANO M Data, stojí síce 20 eur, volania máš ako pri ANO S, ale sú tam 4 GB dát a keď si v Magente tak máš 8 GB. Pri ANO S a kupovaní balíkov sa dostaneš zrejme na tú istú sumu.

Editoval folky
doplnenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar