Magio Internet

Otázka

• 0

Dobrý večer, chcel by som sa vás opýtať, máme Magio Chytrý balík a je k tomu Magio Internet L, Magio Televízia M, Doma a chcel by som vedieť či sa nedá zo zmluvy zrušiť Magio Internet? chcem totíž zobrať internet od Orange :) Ďakujem za skorú odpoveď prajem príjemný zvyšok dňa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @FOX4EVER 

Našiel som pre teba na stránke orange.sk toto:

Mám Magio internet s Televíziou

s pevnou linkou alebo bez pevnej linky

Aby ste si mohli preniesť pevný internet, je potrebné:

• požiadať vášho súčasného poskytovateľa o rozpojenie balíka internetu s televíziou na dve samostatné služby na faktúre a následne požiadať o prenos internetu

• alebo podať výpoveď celého balíka internetu s televíziou a požiadať o novú aktiváciu Pevného internetu DSL v Orangei so Satelitnou televíziou s 31-dňovým TV archívom

Viac informácii nájdeš na: https://www.orange.sk/prevas/internet/prenos-pevneho-internetu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

DSL nechcem nikdy... chcem aby sa to dalo cez optiku.. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @FOX4EVER ,

Chytry balik je chytry z toho dovodu, ze spaja niekolko sluzieb do jedneho balika a teda mas na vsetky produkty dokopy lepsiu cenu. Zrusit jendu zo sluzieb by znamenalo narusenie celej podstaty tohto balika... ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
@FOX4EVER

Ty si pisal ze nechces DSL. Bolo tam na tej stranke napisane aj Fiber Net co je optika 250Mb/s :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No áno lenže je tam červený kríž že sa to nedá preniesť ;) a zrušiť z balíka internet nemôžem lebo by som platil zmluvnú pokutu takže hold mám smolu ak nie je iné riešenie tak musím počkať kým vyprší viazanosť(zmluva) :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.