Internet Magio

Otázka

• 0

Chcel som sa spýtať, či by bolo možné vymeniť zapojenie do inej zásuvky v rámci jedného miesta. Dôvod? V jednej miestnosti mám zapojené Magio TV aj router a v druhej mám počítač a internet cez WiFi router. Avšak internet mi vypadáva, lebo je prenos cez WiFi a nie priamo napojený na router. Je možné, že mám starý alebo slabý router? Alebo mám kúpiť 10 m sieťový kábel a napojiť na priamo. Mám aj Powerline adaptér do zásuvky, ale tie nie sú spárované. Vďaka za odpoveď. PoCom s. r. o. IČO 44370237 wdpozgay@gmail.com Dušan Požgay - konateľ spoločnosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Najlepsie kupit 10m FTP kabla (Cat5e) natiahnut a pripojit PC. Mozete pouzit aj powerline ale tie casom "dochnu"...

Vdaka za info

Najlepsie kupit 10m FTP kabla (Cat5e) natiahnut a pripojit PC. Mozete pouzit aj powerline ale tie casom "dochnu"...

Vdaka za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kúp a natiahni si kábel, je to najlepšie riešenie čo sa dá spraviť

Editoval/-a GIGN1987
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsie riesenie je ako pise @Filipo21, kabel je proste kabel. Ak to chces riesit poriadne nad powerline ani nerozmyslaj. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar