Internet Magio

Otázka

• 0

Chcel som sa spýtať, či by bolo možné vymeniť zapojenie do inej zásuvky v rámci jedného miesta. Dôvod? V jednej miestnosti mám zapojené Magio TV aj router a v druhej mám počítač a internet cez WiFi router. Avšak internet mi vypadáva, lebo je prenos cez WiFi a nie priamo napojený na router. Je možné, že mám starý alebo slabý router? Alebo mám kúpiť 10 m sieťový kábel a napojiť na priamo. Mám aj Powerline adaptér do zásuvky, ale tie nie sú spárované. Vďaka za odpoveď. PoCom s. r. o. IČO 44370237 wdpozgay@gmail.com Dušan Požgay - konateľ spoločnosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Najlepsie kupit 10m FTP kabla (Cat5e) natiahnut a pripojit PC. Mozete pouzit aj powerline ale tie casom "dochnu"...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

najlepsie riesenie je ako pise @Filipo21, kabel je proste kabel. Ak to chces riesit poriadne nad powerline ani nerozmyslaj. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

kúp a natiahni si kábel, je to najlepšie riešenie čo sa dá spraviť

Editoval GIGN1987

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Najlepsie kupit 10m FTP kabla (Cat5e) natiahnut a pripojit PC. Mozete pouzit aj powerline ale tie casom "dochnu"...

Vdaka za info

Vdaka za info

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar