Zrušenie paušálu

Otázka

• 0

Dobrí večer chcela by som zrušiť paušál ÁNO S sa vola ten program, na koľko mi chodia nehorázne účty. Môžem sa spýtať ako to môžem zrušiť ci sa to dá cez internet alebo musím ísť na pobočku? Vo pred Ďakujem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Konkrétne za aké služby Ti chodia nehorázne účty? Paušál Áno S je,akože lacný ( samozrejme s veľmi malým objemom dát). Možno voláš viac,alebo využívaš prémiové služby ( prémiové SMS,audiotexové hovory). Zrejme treba ísť na pobočku. Pokiaľ je tam viazanosť,tak rátaj zmluvnú pokutu. Tiež je tam výpovedná lehota. Pre bližšie informácie volaj na zákaznícku linku 0800123456 ( bezplatné číslo).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrí večer chcela by som zrušiť paušál ÁNO S sa vola ten program, na koľko mi chodia nehorázne účty. Môžem sa spýtať ako to môžem zrušiť ci sa to dá cez internet alebo musím ísť na pobočku? Vo pred Ďakujem. 

Pausal ma standardne viazanost, takze sa neda len tak zrusit. Treba sa informovat najskor cez zakaznicku linku ako pise vyssie Juraj, alebo rovno skocit na pobocku.

A hlavne si myslim ze sa netreba vyhovarat na Pausal ANO S. Ten stoji 10 eur. Vsetko navyse je len vasa aktivita, o ktorej evidentne nemate prehlad. Staci sa pozriet do faktury za co platite a toto obmedzit, alebo prejst na vyssi pausal.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

alebo porozmyslat nad zmenou programu na vyssi, je to mozne aj pocas viazanosti a bezplatne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar