porucha

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať, že ako dlho bude ešte trvať porucha? Ľuďom naokolo už internet funguje a nám stále nič...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Posielam co ukazuje router ZTE teraz, prepacte za pravopis, ale byte uz nebezi signal 42Mbit/ 4G ale iba 3G 32Mbit/s a casto iba EDGE ukazuje aj mobil.

Ez a hibaszamlalo.png

Linku máš nastavených na 30 Mbit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Posielam co ukazuje router ZTE teraz, prepacte za pravopis, ale byte uz nebezi signal 42Mbit/ 4G ale iba 3G 32Mbit/s a casto iba EDGE ukazuje aj mobil.

Ez a hibaszamlalo.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim uz konecne viem preco mne prestal poriadne fungovat ten moj VDSL2 signal. Byvame jednom stvorbitovke, do decemra som bol iba sam. Uz sused nadomnou ma tiez ZTE rotuter plus ma wifi zosilovac cez siet pre televizor. On sleduje cez tu dvojlinku co ma na Magio TV, pevnalinka a L VDSL2 internet ako ja. Ako tretieho uzivatelela pridali vedla hostinec. Tam pouzivaju online pokladnicu plus Wifi-free pre hosti. Ano od toho casu u mna produkuje ten rozdiel internet. Rozdelovac co je na chodbe pre mna uz sme vtom traja a preto dava iba max 15Mbit aleo obcas iba 5-6 Mbit/s dole a 0,5Mbit/s hore. Trva casto 5 minut aby som dokazal  jeden email poslal. Facebook server casto uz je nedostupne a o online pracu uz ani pisat nebudem, to uz iba mobilne dokazem. Nie je to pekne od Telkom ze dupluju uzivatelov ale silu signalu nie. 

hrozne1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Keď preseknu kábel obyčajne to spájajú pomocou rychlospojky, avšak parametre prekopaneho kábla už nemusia byt take ako predtým... ešte by som na tvojom mieste vyskúšal vymeniť krabičku na dome od ulice odkial idu káble od ulice do tvojho domu 

tiež sa mohlo stat že to zle prepojili ( nekvalitne) a tebe to robí sarapatu

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
  • Prepacte  ku mne chodia uz mesiac opravari, vykopali jamu spojili preseknute kable, uz mam treti router a nadalej vypadava internet aj pevna linka. Decembri sme mali uz 42 Mbit/s dole a 6Mbit/s hore .Mesiac nam slo krasne potom presekli kable a od toho casu nam ADB routerom telefon slo a internet casto nie. Dostali sme dalsieho pouziteho opraveneho routra rovnako to robil..Potom nam ubrali na 32Mbi/s a povedali ze  udajne by to uz mal bezat dobre.Teraz uz mame ZTE a prenos merane cez LAN kabel ledva je 10 - 15 Mbit/s. Co rovnako raz ide raz nie.ProsimVas koho uz mame voloat aby konecne slo tak ako pred poruchov. Za Vas odpoved vopred dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Problém bude u vašej prípojky, preto najlepšie, ak zavoláte technickú linku 0800 123 777. Tu Váš problém bohužiaľ nik nedokáže vyriešiť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar