Upload pri Magio Optike M ostava 1Mbit/s. Preco ???

Otázka

• 0

Nerozumiem, ze preco pri Magio Optike M nechavate upload na 1 Mbit/s  ?  Pri ostatnych sa dviha upload na dvojnasobok.  Je to maximalny nepomer medzi downloadom a uploadom. Ostatny poskytovatelia a aj vase programy L, XL  maju upload v pomere 1/10. (niektory maju dokonca upload=download)   Je to trapne, ze skrtite upload na optike na ubohych 1Mbit/s.   Cakal som, ze tam date aspon 2Mbit/s,  podla spominaneho pomeru by to malo byt az 3MBit/s.  Skuste mi rozumne vysvetlit, preco taketo nepochopitelne obmedzovanie ?  Obcas posielam mail s foto prilohami a to sa mam pozerat na tociace sa kolecko kym tam nahram par fotiek na optike ?!    Dakujem vopred za rozumne vysvetlenie.  Chcete tymto donutit ludi aby isli na L program ?  Mne download v pohode staci, tak preco by som mal ??    (Uz aj kvoli tomuto velmi silno uvazujem o zmene poskytovatela).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Vcera na ZIVE sa objavila informacia a grafika, ze upload pri M bude 3Mbit/s.  Dnes je to zrazu uz len 1Mbit/s.  Kde je pravda ?  Niekto to v telekome narychlo stopol, alebo ?  Ludia to uz rozoberaju aj na zive.sk, tu je spominany clanok a prikladam aj grafiku:

https://zive.aktuality.sk/clanok/142522/telekom-zrychli-vdsl-aj-optiku-konecne-zrusi-fup-limity/

t-com-zrychlenie-2019.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kde mas ten 1 Mbit/s , nepleties si to s VDSL ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar