Zrýchlenie DSL aj optiky, zrušenie FUP

Otázka

• 0

Pridal (editované)

http://www.dsl.sk/article.php?article=22946

Viacerých asi najviac poteší zrušenie FUP.

Ale aj zrýchlenie optiky je dosť zaujímavé a to dvojnásobné :D ale poviem pravdu mňa čo ide cez wifi nepotešili :D doteraz som osobne nevyužil 300Mb/s lebo idem cez Wifi ale teraz keď idem na 5Ghz wifi tak mám 214Mb/s momentálne :D 

Chcelo by to v budúcnosti nemať také veľké rozdiely lebo L má 120Mb/s a potom XL až 600Mb/s :D 

Editoval Samer303

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

187 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

neukáže konkrétnu hodnotu, ale bude to jasné aj podľa parametrov pripojenia ;-) prípadne jeden telefonát na 369 a vsjo jasno

Editoval eM Kei

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže predsa ako som si myslel 100 Mbit/s v Orangei má jeden malý háčik. FUP 300GB bude uplatňovaný naďalej avšak ak budete nový zákazník a službu zriadíte do 1.4.2020 tak FUP mať nebudete. Toto sa nikde nepísalo dokoca aj na ich stránke je to celkom skryté. Píše to pri typoch internetu ktorý poskytujú. Pri výbere konkrétneho DSL balíčka to už nepíše.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aky je po novom minimalny profil pre XL ked mam zaroven aj Magio (dva boxy) ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

60-65 Mbit ale neviem na isto.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ma niekto pri VDSL XL nastaveny vyssi profil ako?

DSL Downstream
91519 kBit/s
DSL Upstream
11517 kBit/s

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže predsa ako som si myslel 100 Mbit/s v Orangei má jeden malý háčik. FUP 300GB bude uplatňovaný naďalej avšak ak budete nový zákazník a službu zriadíte do 1.4.2020 tak FUP mať nebudete. Toto sa nikde nepísalo dokoca aj na ich stránke je to celkom skryté. Píše to pri typoch internetu ktorý poskytujú. Pri výbere konkrétneho DSL balíčka to už nepíše.

A do konca aj na novych zakaznikov sa uplatnuje FUP, ale iny ako 300 GB. Dokonca je vyrazne nizsi, pretoze sa vypocitava z priemeru vsetkych zakaznikov co v sucasnosti cini menej ako 100 GB na zakaznika. FUP ma byt 1.5 nasobok tejto hodnoty, takze to bude menej ako 150 GB mesacne. Pisali to na dsl.sk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aký profil je pri VDSL L s mágiom a najmä koľko pustí linka pri teste na speedtest.net bez zapnutého mágia ?

Ak niekto máte  pls dajte výsledok aj fotku z routera. Dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Optika Komarno 600/60

Maximalne ide 460/60 podla speedtest.net

Router Sagecom Fast 5655V2 restart routru nepomaha

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hajnalkam ak meriaš rýchlosť cez kábel priamo z ONT a máš tieto hodnoty, zrejme ti nezvýšili profil...skús zavolať na 0800123777 a prekonzultovať to s nimi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vdsl L s magiom, nemusí byť maximum čo dávajú

Screenshot_20191027_170239_org.mozilla.firefox.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@hajnalkam ak meriaš rýchlosť cez kábel priamo z ONT a máš tieto hodnoty, zrejme ti nezvýšili profil...skús zavolať na 0800123777 a prekonzultovať to s nimi.

keby mu nezvysili profil tak by mal upload 30mbit... ma to zvysene akurat sa mohlo stat ze ma mierne odchylky (23%) co je normalne pokial si neplati garantovanu rychlost 600/60...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar