BrowserPluginHelperInstaller, Mac, Chrome

Otázka

• 1

Ahojte, 
preinštaloval som MacOS a teraz mi nejde nainštalovať BrowserPluginHelperInstaller. Ked kliknem na Insall tak sa nič nestane. 

Pridávam aj výpis z terminálu.

Viete mi prosím pomôcť?

Ďakujem

Snímka obrazovky 2019-09-16 o 11.28.45.png

Snímka obrazovky 2019-09-16 o 11.30.11.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 1

Ahojte, ja mám presne ten istý problém. Magio GO na Macu nepoužiteľné - kvôli tejto chybe :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

No nemal som čo preinštalovať, keďže sa doplnok ani nedal nainštalovať. Teda konkrétne BrowserPluginHelperInstaller.  Tak ako písal @havrilko je tam chyba priamo v inštalačnom balíčku - viď jeho príspevok a výpis z terminálu. :( Ja konkrétne som robil "čistú inštálaciu". Ale celkovo toto je typické pre Telekom, že nič nedotiahne tak, aby to fungovalo na rôznych platformách. Nech sa na mňa nikto nehnevá, ale podmieniť v dnešnej dobe, že Magio Go pôjde len na jednom prehliadači? To kde sme?

Avšak @Pepsi vďaka, že si aspoň Ty niečo k tejto téme napísal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skusali ste preinstalovat doplnok ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Japi skus este zavolat na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Do bodky presne ten istý problém. Skúšal som sa aj pohrať v nastaveniach terminálu so Z shell podľa návodov na apple supporte, ale neúspešne.

https://support.apple.com/sk-sk/HT208050

Magio GO na Macu momentálne bez šance

Editoval LUCCKE

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pepsi, ak myslíte plugin, tak nebolo čo "preinštalovať" lebo doplnok nejde anilen "nainštalovať". Klikám na tlačidlo "Install" a je to úplne bez reakcie.

Ak myslíte chrome doplnok/rozšírenie Magio GO, tak áno, to som samozrejme skúšal preinštalovať. Nepomohlo.

Dokonca som skúšal odstrániť zariadenie vo svojom účte magio go a znovu zaregistrovať, preinštalovať Chrome, vypnúť zapnúť mac :D, všetko vymazať a skúsiť celý proces od začiatku (3 krát), a nič.

Na mobile mi to ide, takže problém je vyslovene v MacOS Catalina. Lebo do aktualizácie mi všetko fičalo aj na Macu.

Každopádne si cez víkend pozriem futbal maximálne na mobile, lebo v prehrávači aplikácie MAGIO GO stále nie je možnosť "cast". HBO GO a Netflix tak pozerám úplne v pohode z mobilnej aplikácieprenášam obraz  na TV vďaka google chromecast. Vyriešilo by to problémy Telekomu a nemuseli by sa večne prispôsobovať aktualizáciám na Windowse či MacOS.

Ale nie, telekom po technickej stránke funguje niekde v roku 2009. Maximálne. :) 

Stačí pridať možnosť prenosu obrazu z mobilnej aplikácie na TV. Hotovo. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez kompletny install, reinstall a nic. Otazka je ako to funguje napr. v Nemecku. Mam dojem, ze sa snazia len preklopit doplnky z Chromu na Win veci do macOS a potom to tak vyzera. Mozno sa mylim. Ale, aby pomaly v roku 2020 fungoval MagioGO/macOS len na Chrome resp. nefungoval je fail. Asi nevedeli, ze vyjde novy system a nestihli updateovat doplnky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar