nefunguje na PC

Otázka

• 0

Zdravím, po dlhšej dobe som chcel pozerať TV na PC a nefunguje magio go. všetko som urobil podľa návodu,plugin pridaný, prehrávač nainštalovaný, native client aktívny, na pozadí nebežia žiadne programy, chrome preinštalovaný, všetko urobené viac krát,vyskúšané na dvoch PC v domácnosti a problém stále ostáva. napíše, že zariadenie registrovaná, stream načítaný a ostane čierna obrazovka, nejdú žiadne programy. pozná niekto nejaké riešenie? na mobile magio go funguje

Editoval/-a Stanley_Marsh

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

skus este pridat do vynimiek antivirusoveho programu. Nieco ti magio go blokuje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nemám antivírus a skúšal som aj vypnúť defendera a stále nič. a prešiel som si aj nedávne príspevky na fóre a pravdepodobne je nás s podobným problémom viac. Nie je možné že je chyba na strane telekomu? Možno s kompatibilitou s novým updatom windowsu? lebo na mobile to funguje a kedysi to fungovalo aj u mňa na pc, s ktorým som nič nerobil a zrazu to nejde 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak myslis aktualizaciu windowsu 1903 tak to nebude chyba. Skus ci ti ide STV 1 a STV 2 . Ak tieto kanaly funguje ale ine nie tak ta nieco stale v pc blokuje. Pozri co mas na pozadi spustene a co nemusi byt tak vypni cez spravcu uloh

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejdú žiadne programy, ani STV. Dnes som nainštaloval nanovo systém, zformátované všetky disky, proste holá inštalácia, v PC je len windows a nič iné, žiadne ďalšie programy na pozadí , žiadny antivírus a nefunguje to aj tak, napíše stream načítaný, otváram a to je všetko, ostane čierna obrazovka. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, už to začalo fungovať samé od seba, nič som s tým nerobil, tak chyba bola asi na ich strane. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar