je nutný magio archív pre pozeranie nahrávok z magioboxu ?

Otázka

• 0

Čaute,

celkom nemilo som zistil vec čo ma vcelku vytočila. Chcel som si pozrieť na Magio Go nahrávky z MagioBoxu a píše mi to že musím mať archív. WTF ? Archív pochopím keď chcem pozerať program ktorý bol už odvysielaný ale čo má spoločné s tým že si chcem Magio Go pozrieť nahrávky z boxu to by ma zaujímalo. Vie to niekto vysvetliť ? Toto mi už príde vyslovene ako vydieranie.

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Cez Magio GO si nevies pozriet nahravky, ktore mas fyzicky nahrate v magio boxe doma. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

píše mi to že musím mať archív keď sa pokúsim prehrať nahrávku z boxu a ak to nejde, neuvažuje sa o spustení tejto možnosti? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tu to mas blizsie popisane :

S Magio GO môžete nahrať 1 hodinu programu alebo až 10 hodín, ak si aktivujete Archív Magio GO. S Magio GO (napr. v mobile) môžete spravovať aj nahrávanie, ktoré prebehne u vás doma na Magio televízii.

ja mam doma SAT bez archivu a v pohode ma pusti nahrat nejaky program, max ale hodinu. Vyskusaj dat nahrat nieco pod hodinu, mozno davas nieco nad hodinu a preto ti vyhadzuje tuto hlasku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

spravovat nahravky v magioboxe viem to neni problem, nahravanie na magiogo nefunguje ani na celu hodinu dal som pod hodinu a nenahralo to cele jedine co by som rad je moznost pozerat nahravky z magioboxu na mobile to je vsetko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar