je nutný magio archív pre pozeranie nahrávok z magioboxu ?

Otázka

• 0

Čaute,

celkom nemilo som zistil vec čo ma vcelku vytočila. Chcel som si pozrieť na Magio Go nahrávky z MagioBoxu a píše mi to že musím mať archív. WTF ? Archív pochopím keď chcem pozerať program ktorý bol už odvysielaný ale čo má spoločné s tým že si chcem Magio Go pozrieť nahrávky z boxu to by ma zaujímalo. Vie to niekto vysvetliť ? Toto mi už príde vyslovene ako vydieranie.

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Cez Magio GO si nevies pozriet nahravky, ktore mas fyzicky nahrate v magio boxe doma. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

píše mi to že musím mať archív keď sa pokúsim prehrať nahrávku z boxu a ak to nejde, neuvažuje sa o spustení tejto možnosti? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tu to mas blizsie popisane :

S Magio GO môžete nahrať 1 hodinu programu alebo až 10 hodín, ak si aktivujete Archív Magio GO. S Magio GO (napr. v mobile) môžete spravovať aj nahrávanie, ktoré prebehne u vás doma na Magio televízii.

ja mam doma SAT bez archivu a v pohode ma pusti nahrat nejaky program, max ale hodinu. Vyskusaj dat nahrat nieco pod hodinu, mozno davas nieco nad hodinu a preto ti vyhadzuje tuto hlasku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

spravovat nahravky v magioboxe viem to neni problem, nahravanie na magiogo nefunguje ani na celu hodinu dal som pod hodinu a nenahralo to cele jedine co by som rad je moznost pozerat nahravky z magioboxu na mobile to je vsetko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar