Mozem mat 2x Magio Tv Boxi v jednej domacnosti?

Otázka

• 0

Ja by som sa chcel opytat, moji rodicia maju Magio TV box v obyvacke, a chceli by sme zaviest aj Magio Tv do nasej spalne... nemame smart TV v spalni iba obycajnu LED s HMDI a USB vstupmi. Moj syn z anglicka doniesol Amazon Fire Stick, na ktorom nejakym sposobom nainstaloval Magio GO... ale aplikacia jednoducho nefungovala v poriadku . 

Chcel som sa opytat ak je nejaka moznost zakupit dalsi ( sekundarny ) Magio TV Box... nezavisly od TV BOXU z obyvacky... Jednoducho, ze by sme mohli sledovat televiziu aj v obyvacke ako aj v nasej spalni.

Ak je moznost zakupit dalsie zariadnie od Vas aky je prosim Vas poplatok.. ? Alebo ak je mozne kupit nejake podobne zariadnenie, ktore by bolo mozne aspon nainstalovat MAGIO GO aplikaciu .. aj taka by bola moznost.

Dakujem

Bedrick

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

dalsi box si mozes objednat telefonicky alebo osobne, box bez nahravania 2€ a box s nahravanim 3€ mesačne. Aktivacny poplatok je 25€

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a doplnim ze pokial mas dsl tak mozes naraz mat jeden hd a jeden sd kanal teda ak na jednom boxe bude nahravany hd kanal a pozerany sd kanal na druhom boxe si nepozries nic

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar