Stream načítaný, otváram...

Otázka

• 0

Zdravim chcem pouzivat Magio GO na NTB v zahranici. Nainstaloval som vsetko podla postupu na stranke ale po spusteni a kliknuti na HOCIJAKY program mi to pise iba Stream Načítaný, otváram... ale otvaralo to celu noc a neotvorilo nic :D Restartoval som Ntb, Chrome, preinstaloval chrome aj potrebny software... Dufam ze je nato nejake riesenie. 

Dakujem za skoru odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý večer, tiež by ma to zaujímalo. Ten istý problém - Stream načítaný otváram - a ako bonus vypíše - Doplnok Native client spustíte pravým tlačítkom myši.Rád by som spustil, keby to bolo vysvietené a dalo sa potvrdiť spustenie.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@magio456 myslim, ze si sa ani nesnazil to riesit. Stacilo trosku pogooglit, pripadne aj na strankach telekom fora bolo pisane, ze staci do panelu adresa zadat chrome://flags a tam povolit native clienta.

@Djejsy preco nezavolas na 0800 123777 ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nebezi ti nejaky program na pozadi ako je VLC ? a pod. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie nic mi nebezi, dokonca ked spustim ten prehravc tak mi to najprv pise BrowserPluginHelper is closed.. a ked vyberiem nejaky iny program ako ten co je nastaveny tak pise stream nacitany, otvaram...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer, tiež by ma to zaujímalo. Ten istý problém - Stream načítaný otváram - a ako bonus vypíše - Doplnok Native client spustíte pravým tlačítkom myši.Rád by som spustil, keby to bolo vysvietené a dalo sa potvrdiť spustenie.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Native client je povolený, napriek tomu sa nedá zapnúť v magiu a na pozadí nič nebeží. Reštartovaný prehladač, ntb. .Problém pretrváva.  Skúsim zavolať na podporu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Riesenim je povolenie podpory “native client” v nastaveniach prehliadaca.

do adresneho riadku v prehliadaci zadajte: chrome://flags/

najdite polozku „Native Client“ a prepnite na „Enabled“ nasledne restartujte prehliadac (kliknite na  tlacidlo "Relaunch Now" v spodnej cast stranky).

Po opatovnom prihlaseni sa do sluzby magio go by prehravanie malo byt funkcne.

Odppoveď z Telekomu. Funkčné. Neklikol som na tlačidlo Relaunch Now. Lepšie povedané, ani som si ho nevšimol. :)

Editoval/-a magio456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar