Stream načítaný, otváram...

Otázka

• 0

Zdravim chcem pouzivat Magio GO na NTB v zahranici. Nainstaloval som vsetko podla postupu na stranke ale po spusteni a kliknuti na HOCIJAKY program mi to pise iba Stream Načítaný, otváram... ale otvaralo to celu noc a neotvorilo nic :D Restartoval som Ntb, Chrome, preinstaloval chrome aj potrebny software... Dufam ze je nato nejake riesenie. 

Dakujem za skoru odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý večer, tiež by ma to zaujímalo. Ten istý problém - Stream načítaný otváram - a ako bonus vypíše - Doplnok Native client spustíte pravým tlačítkom myši.Rád by som spustil, keby to bolo vysvietené a dalo sa potvrdiť spustenie.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@magio456 myslim, ze si sa ani nesnazil to riesit. Stacilo trosku pogooglit, pripadne aj na strankach telekom fora bolo pisane, ze staci do panelu adresa zadat chrome://flags a tam povolit native clienta.

@Djejsy preco nezavolas na 0800 123777 ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nebezi ti nejaky program na pozadi ako je VLC ? a pod. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie nic mi nebezi, dokonca ked spustim ten prehravc tak mi to najprv pise BrowserPluginHelper is closed.. a ked vyberiem nejaky iny program ako ten co je nastaveny tak pise stream nacitany, otvaram...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý večer, tiež by ma to zaujímalo. Ten istý problém - Stream načítaný otváram - a ako bonus vypíše - Doplnok Native client spustíte pravým tlačítkom myši.Rád by som spustil, keby to bolo vysvietené a dalo sa potvrdiť spustenie.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Native client je povolený, napriek tomu sa nedá zapnúť v magiu a na pozadí nič nebeží. Reštartovaný prehladač, ntb. .Problém pretrváva.  Skúsim zavolať na podporu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takto to vyzerá aj po krokoch popísaných vyššie.

Magio.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Riesenim je povolenie podpory “native client” v nastaveniach prehliadaca.

do adresneho riadku v prehliadaci zadajte: chrome://flags/

najdite polozku „Native Client“ a prepnite na „Enabled“ nasledne restartujte prehliadac (kliknite na  tlacidlo "Relaunch Now" v spodnej cast stranky).

Po opatovnom prihlaseni sa do sluzby magio go by prehravanie malo byt funkcne.

Odppoveď z Telekomu. Funkčné. Neklikol som na tlačidlo Relaunch Now. Lepšie povedané, ani som si ho nevšimol. :)

Editoval magio456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar