iPhone 11, iPhone 11 Pro a 11 Pro MAX na Telekom stránkach

Otázka

• 0

Ahojte, 

ak vás nový iPhone 11, iPhone 11 Pro alebo iPhone 11 Pro Max zaujal, kliknite sem a predobjednajte si ho s web zľavou prodstredníctvom našich stránok. 

V deň štartu predaja plánujeme zaradiť viacero farebných a pamäťových variant všetkých troch noviniek. Konkrétne verzie vám upresníme v najbližších dňoch. :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

20 odpovedí na túto otázku

• 0

Kedy sa budu dat predobjedat nove iPhony ? :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedy zaradite do ponuky iPady ako vasa konkurencia ? 

Viazanost mi skoncila pred par mesiacmi...hovorim si...pockam na novy iphone ... dakujem  nemam zaujem :-) ... tak sa pozeram po iPade PRO :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

zaujimalo by ma ake farby budu v Telekome dostupne, ci bude dostupna aj farba gold pre vsetky verzie iPhonov

Editoval filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ziadne info ohladom cien farieb a dostupnosti?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pozri si stránku pcrevue...tu nič čo ma velmi irituje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

tento piatok, 20.09.2019 zaradíme do ponuky všetky tri nové modely Apple iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Modely budú k dispozícii v 12 variantoch  a v nasledovných kombináciách: 

iPhone 11 64GB a 128GB

• iPhone 11 64GB: Black, White
  •  iPhone 11 128GB: Black, White, Purple

Model iPhone 11 64GB bude k dispozícii za tieto ceny:

•  9 € mesačne a 199 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL
  • 9 € mesačne a 349 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL
  •  9 € mesačne a 499 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L
  • 10 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data

Model iPhone 11 128GB bude k dispozícii za tieto ceny:

•  11 € mesačne a 199 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL
  • 11 € mesačne a 349 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL
  • 11 € mesačne a 499 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L
  • 12 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data

iPhone 11 Pro 64GB a 256GB

•  iPhone 11 Pro 64GB: Space Grey, Midnight Green
  •  iPhone 11 Pro 256GB: Space Grey, Silver, Midnight Green

Model iPhone 11 Pro 64GB bude k dispozícii za ceny:

• 14 € mesačne a 399 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL
  • 14 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL
  • 14 € mesačne a 699 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L
  • 15 € mesačne a 749 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data

Model iPhone 11 Pro 256GB bude k dispozícii za ceny:

• 21 € mesačne a 399 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL
  • 21 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL
  • 21 € mesačne a 699 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L
  • 22 € mesačne a 749 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data

iPhone 11 Pro Max 64GB a 256GB

•  iPhone 11 Pro Max 64GB: Space Grey
  • iPhone 11 Pro Max: 256GB: Midnight Green

Model iPhone 11 Pro 64GB bude k dispozícii za ceny:

• 18 € mesačne a 399 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL
  • 18 € mesačne a 549 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL
  • 18 € mesačne a 699 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L
  • 19 € mesačne a 749 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data

Model iPhone 11 Pro 256GB bude k dispozícii za ceny:

• 20 € mesačne a 499 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XXL
  • 20 € mesačne a 649 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO XL
  • 20 € mesačne a 799 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO L
  • 21 € mesačne a 849 € prvotný mesačný poplatok k ÁNO M a ÁNO M Data

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz som cital o tych iPhonoch - https://digitalportal.sk/telekom-predava-iphony-v-12-verziach-juro-so-4g-sietou/

A inak, mna osobne sklamali co sa tyka parametrov - rovnako velky hrozny vyrez (ozaj sa nedalo nic vymysliet s tym??? konkurencia je uz indeeee jablckooo zaspali ste...???)

A dalsia vec - rovnako iba 4GB RAM. Slabe pre multitasking. Bezne sa mi stava ze mi pri mnozstve appiek na Androide pri 4GB RAM proste na pozadi killne proces, web z pozadia sa musi nanovo nacitat atd.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Martin nehnevaj sa ale mal si uz v ruke iPhone? Z akeho dovodu porovnavas 4GB RAM v Androide so 4GB RAM v iPhone? Android moze mat aj 12GB a stale byt horsi v multitaskingu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uz som cital o tych iPhonoch - https://digitalportal.sk/telekom-predava-iphony-v-12-verziach-juro-so-4g-sietou/

A inak, mna osobne sklamali co sa tyka parametrov - rovnako velky hrozny vyrez (ozaj sa nedalo nic vymysliet s tym??? konkurencia je uz indeeee jablckooo zaspali ste...???)

A dalsia vec - rovnako iba 4GB RAM. Slabe pre multitasking. Bezne sa mi stava ze mi pri mnozstve appiek na Androide pri 4GB RAM proste na pozadi killne proces, web z pozadia sa musi nanovo nacitat atd.

To je každého osobná vec, ja by som to tiež osobne nechcel a vymenujem aj 10 dôvodov prečo iPhone nie, ale ľudia majú svoj názor a vyhovuje im. Každý má dôvod sa slobodne rozhodnúť pre ktorúkoľvek platformu. Najlepšie, keď si skúsiš na vlastnej koži obe platformy. Aj o Androidoch sa dá veľa polemizovať  a rozdiely medzi značkami sú značné. Nedá sa to paušalizovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme, drzal som iPhony v ruke a keby len jeden :D mal som vsetky modely od iPhone 7 az po minulorocnu XS/XR/XS Max seriu. Mne sa celkom poacili, len pri RAM mi prisiel horsi multitasking, napriklad v prehliadaci, tam som to postrehol.

Ale je pravda, ze iOS je ovela odladenejsi, castokrat lepsi ako Android.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús prosím vymenovať tých desať dôvodov , celkom som zvedavý ;)

To je každého osobná vec, ja by som to tiež osobne nechcel a vymenujem aj 10 dôvodov prečo iPhone nie, ale ľudia majú svoj názor a vyhovuje im. Každý má dôvod sa slobodne rozhodnúť pre ktorúkoľvek platformu. Najlepšie, keď si skúsiš na vlastnej koži obe platformy. Aj o Androidoch sa dá veľa polemizovať  a rozdiely medzi značkami sú značné. Nedá sa to paušalizovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosba o radu.

Mám od včera nový iPhone 11. Problém mám v tom, že sa mi niektorí ľudia nevedia dovolať (zatiaľ dvaja, medzi nimi aj manželka). Dal som to preveriť v Telekome a odpoveď, že je všetko OK, že chyba je v Apple softe a odporúčajú prejsť na iOS 13. Dosť amatérska odpoveď, nakoľko iPhone 11 sa dodáva s iOS 13, ale ani večerná 13.1 nepomohla. Nevie niekto poradiť, čo by pomohlo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

1. notifikácia o doručenej obyčajnej SMS

2. notifikácia o úspešne doručenej MMS

3. Intel modem/GPS modul, po kauze s Qualcomm je doslova hluchý a nepresný medzi budovami. Dôvodom je slabý čipset od Intelu, ten vždy v mobilnej sfére zaostával (po dohode s Qualcomm by sa Apple mal vrátiť k týmto čispsetom)

4. absencia USB C konektoru vďaka ktorému kdekoľvek pripojím bez problémov úložisko (telefón) bez nutnosti inštalovať ovládač a priamo sa spojiť s PC (ako aj OTG)

5. konektivita cez FTP a wifi v prípade absencii akéhokoľvek kábla na jeden klik k PC

6. vylepšené gestá MIUI 10 oproti iPhone (beriem ešte verziu 12x), nevidel som zatiaľ 13x, tu nedokážem byť celkovo objektívny)

7. Jednoduchý mirroring zariadenia na smart TV

8. nahrávanie hovorov (to je však fičurka Xiaomi) a funguje neskutočne kvalitne bez interakcie nejakých tretích strán aj napriek GDPR

9. plnohodnotný DUAL SIM, potrebujem pre prácu

10. rýchle nabíjanie v balení a v základe

A to nebudem spomínať alternatívne ROM, aby som bol objektívny to ani nechcem, nakoľko ja mam rád veci, keď fungujú a nemám potrebu robiť betatestera, ale niekto to môže :-) Ani rooting, ani odomknutie bootloadera mi nie je treba. Toto je fórum pre pomoc užívateľom, nie diskusia k jednotlivým systémom. Preto si to prosím prečítaj, so slušnosti odpovedám, ale viac sa k téme nebudem vyjadrovať. Ako bývalí IT viem, prečo moje rozhodnutie padlo v prospech tej či onej značky a systému. ďakujem. :-)

Editoval Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aka je dostupnust kedy planujete zacat ponukat 11pro max 256gb  podla moji zisteni ste ich mali v ponuke iba pol dna a to 20.9.  to kazdy rok sa nepoucite ze ich mate objednat viac kusov? stale zoberiete pre cele slovensko "10" zariadenie ale reklama. obrovska...

PS: vasa konkurencia zmienovany model ponukala od 20.9 do 25.9. proste mate super obchodne oddelenie niet co dodat!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skladova dostupnost je zas a znovu otrasna ... zial asi to nebude problem tejto firmy (aj ked u konkurencneho operatora su nejake dostupne aj na pobockach) ... apple asi nestiha vyrabat ... skor ma stvu ludia ktory ich beru na biznis ... zial tomu sa zabranit neda ...

Vrcholom pre mna bolo, ze som si ho objednal ked bol skladom cez infolinku, kde operatorka mi povedala ze je skladom a ze je moj (rezervovany) s tvrdenim ze do 5 pracovnych dni mi ho dorucia. cakam cakam cakam a po tyzdni uz mi to neda a napisem do telekomu ... odpoved je, ze nieje skladom a ze sa caka na doskladnenie ... nech skape takato firma !!!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto bol vždy problém a vždy bude, niekedy dokonca sa stane, že naskladnia iba 5 kusov a tie sú hneď preč. Sám som si týmto prešiel a kúpil som ho nakoniec v hociktorom e-shope keďže som neriešil cez operátora. 

Ja si myslím, že majú v systéme bordel keď ti povedali potom, že už nie je. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ja som objednaval/menil pausal na viazanost nakolko som mal neviazany a hned v 20.09. kde boli aj dostupne som rano urobil objednavku a presiel na vyssi pausal, tak mi podvecer vola chlapik z kamennej predajne ze mi zrusili objednavku ze nemaju zariadenia...

vcera rano mi vola ze  naskladnili ale ze nemoze urobit objednavku ze iba cez web lebo nemaju moznost na kamennje to urobit, tak som urobil objednavku samozrejme ze objednavka sa da urobit iba ked je dostupny a cakam cakam a nic nikto nevola nepotvrdzuje ze kedy dorucia atd.

PS: a gol vsetkeho je ten ze uz mi prisla faktura za alikvotnu cast minuleho mesiaca za navyseny pausal s telefonom ktory mi zrusili a telefon nedodali..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, rád by som sa informoval kedy bude iPhone 11 dostupný na zakúpenie priamo na predajni. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar