Rychlost internetu po precerpani dat

Otázka

• 0

Zdar, aka je teraz rychlost internetu po precerpani dat v mobile?? nezyvaju to neobmedzeny internet ale po precerpani dat nedokazem otvorit ziadnu stranku a dokonca nedokazem odoslat ani textovu spravu s dvoma slovami cez mesenger...proste ako keby som net vobec nemal...

dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Mam ano pausal.... A rychlost po precerpani mi okresu na tak ze nemozem ani spravu poslat.... Kedysi to volali neobmedzeny internet teraz neviem ci to este tak volaju 🤔

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kde to nazyvaju neobmedzeny internet by som si rad precital... mam rad ked si ludia mylia pojmy a dojmy... nikde sa o neobmedzenom mobilnom internete nepise, nikde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neobmedzený mobilný internet reálne neexistuje. Žiaden operátor ho neponúka myslím z bývalého triopolu... Záleží,aký máš paušál v Telekome. Pokiaľ máš starší Happy paušál,tak po vyčerpaní dát Ti internet výrazne spomalia a stane sa takmer nepoužiteľný. Stačí akurát na messenger správy. Pokiaľ máš nový Áno paušál,tak žiadné spomaľovanie dát neexistuje.. Skrátka,keď vyčerpáš dáta,tak nepôjdu vôbec... Keď chceš surfovať musíš si dokúpiť dáta navyše.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar