Neda sa pridat - Neznamy program sluzieb

Otázka

• 0

Ahojte,

Chcem pridat Easy karty do skupiny Magenta 1. Zadam telefonne cislo a po chvili mi to napise " Neznámy program služieb. " Nic viac. Vie mi niekto povedat dovod ? Stretol sa s tym niekto?

Jednu Easy kartu z rodiny som dokazal pridat, po zadani cisla sa poziadavka odoslala a uspesne je cislo zaradene v skupine.

2 dalsie cisla neviem pridat. System nevie rozoznat ze cisla su na Easy alebo preco ? Telekom nevie ktore cisla na akom programe funguju ? Co treba robit ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

10 odpovedí na túto otázku

• 0

Su tie Easy cisla aktivovane prvym hovorom? Nie su exspirovane ak sa nedobijali, da sa z nich volat? Nieje to Juro SIM? 

Vyriesi to aj jeden hovor do Telekomu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je na tom čisle aktivny program EASY PECKA? Len tento program je podporovaný pre Magenta 1.

Pošli PECKA na čislo 12330 a skus potom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

uz som to ciastocne vyriesil, resp. viem kde je problem...

su to cisla sice plne aktivne ale 15 rokov stare,  ziadne programy sa tam neaktivovali... nie su pravdepodobne ani registrovane na meno

jednym slovom nie je Easy karta ako Easy karta a to by mal Telekom niekde zdoraznit... musime ist na pobocku a na pockanie spravia zo "starej" "novu" Easy kartu, zrejme tam musia dat tu Easy Pecku alebo co.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak maju 15 rokov tak sa necuduj a mozes byt rad ze si ich vies obnovit. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ak maju 15 rokov tak sa necuduj a mozes byt rad ze si ich vies obnovit. 

netreba ziadne obnovenie, karty su funkcne a pouzivane na dennej baze... co by mali obnovovat ? telefonne cislo nestarne a aj karty su aj relativne nove, len "program" na nich je stary, to je cely problem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

vyzeralo to ako keby popisujes 15 rokov nevyuzivane karty :) 

ale ak sa to vyriesilo tak super :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podla toho co pises to vyzera ze karty nie su spravne registrovane na meno co je v Magente problem kedze potom v skupine sa prave podla pouzivatela zobrazuju pri tom clenovi fixne sluzby. Takto by nevedeli ci pri tom cisle maju nejake fixne sluzby ponuknut. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Možno je tam len niektorý zo "starších programov" Easy Team, Fix, a to sa asi s Magentou nekamaráti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi naozaj neviem odkial si dosiel ze su to 15 rokov nevyuzivane karty... jasne som pisal: "su to cisla sice plne aktivne ale 15 rokov stare" a aj predty " Easy cisla sa pouzivaju roky. Platne a fungujuce, dobijaju sa pravidelne. "

Tazko pochopit pisanemu textu ?

Ano nie su zaregistrovane na meno, v tom case sa to este nerobilo a to je jeden z problemov... o fixne sluzby nejde, ja som spravca a mam pausal aj fixnu sluzbu magio internet, benefity v skupine poskytujem ja... dalsie easy karty chcem pridat len z dovodu bezplatneho volania medzi sebou

Neviem teraz o aky starsi program tam ide, Easy Team ale pridat do Magenty ide, lebo prave jednu Easy kartu sa mi pridat podarilo a na nej je prave tato sluzba...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar