Výhodnejšie ceny za paušál.

Otázka

• 0

Dostal v poslednej dobe niekto výhodnejšie ceny za paušál? Myslím paušál bez telefónu z viazanosťou 24 mesiacov  so zľavou 30,40,alebo 50%?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

Také niečo je možné?? V auguste som si vzala paušál bez MT, zaujímala by ma táto možnosť zľavy... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V minulosti sa tak dalo. Končila mi viazanosť,tak z retenčného oddelenia mi ponúkli zľavu 30 % viazanosť 24 mesiacov,ale bez telefónu. Smartfón som nechcel. Retenčné oddelenie Telekomu ( údajne,už neexistuje).😀😀😀. Pokiaľ mi po skončení viazanosti nedajú zľavu na paušál,hoci z viazanosťou,tak odídem ku konkurencii a vec je vybavená..😀 👍 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nezmysel aby retencne neexistovalo. Telekom to myslim dementoval ked sa toto sirilo. Ale asi to bolo na nieco dobre, niektori ludia volali automaticky na retencne a ziadali zlavy, lenze to je pristup uplne pomyleny. Z retencneho mozu zavolat Vam, ak to oni uznaju za vhodne. Narok na zlavy neexistuje. Pre kazdeho platia cennikove ceny. Zlavu vam mozu ponuknut ak date ziadost napriklad o prenos cisla k inemu operatorovi, alebo naznacite taky umysel, nie preto ze vy zlavu len tak chcete. Standardne su to 30% zlavy. 50% vam asi nedaju nikde, to su uz silne zlavy a take maju najskor zamestnanci a nie bezny ludia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Samozrejme,že zvýhodnená cena za paušál nieje narokovateľná... Momentálne mám dve Happy L paušály písané na seba.Na jednom mi končí viazanosť v Novembri,tak zisťujem,aké možnosti sú v súčasnosti. Nakoľko sa zmenili podmienky ( údajne pri získavaní zľavy)na výhodnejšie ceny. Tak som chcel vedieť,či niekto nedávno riešil niečo podobné. Čo sa mu podarilo získať.Viem do Novembra mám čas... Potom uvidím čo bude ďalej..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Napríklad ja som dostal  Happy XXL až  so 60% zľavou za 19,5€ podotýkam zmluvná pokuta 1 € :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Lenže aktivovať Happy program sa nedá v súčasnosti. Myslel som programy Áno za výhodnejšiu cenu. Či niekto v súčasnosti získal zľavu na program Áno...

Editoval Juraj0506

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Juraj, mám skúsenosť, švagrovi volali sami bez nutnosti žiadosť o nejakú ponuku. Končila mu viazanosť v marci 2019, ponúkli mu ÁNO L za 16€/mes. podotýkam v minulosti mal HAPPY XL za 24,50€ retenčná ponuka. Ja tiež očakávam čo akú ponuku Telekom mi pripraví, končí mi viazanosť na 3 číslach, treba čakať do úplného konca viazanosti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Juraj0506

ja som to riesil pred tymto letom. 

Mal som Magio net + TV + eset a 2 pausaly XL, mesacne mi islo do telekomu 97€ a momentalne mam uz len net :D

Momentalne mam neobmedzene volania a sms a 2,5gb bez viazanosti za 15€ u konkurencie na oboch cislach. Ziadna poriadna ponuka, hovor z telekomu bol v zmysle Dobry den,volame Vam, aby ste vedeli, ze k tomu datumu sa Vam prenesie cislo. Stastnu cestu :D

Teraz mi volaju, ale zase len slecny z call centra co len citaju ponuku z monitora a nukaju mi “super” ponuky na pausaly, kedze mam u nich net. 

Retencne alebo niekto s kym by sa dalo rozumne vyjednat a dohodnut sa mi neozvalo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

inak pri tych retencnych ponukach je to taka dvojsecna zbran, hlavne pre ludi co maju viac sluzieb a mozu vyuzivat Magenta vyhody je tam potom problem, lebo sa to neda

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám dve Happy L paušály s rozdielnou dobou viazanosti. Keď mi nedajú výhodnejšie ceny za Áno L ( tento paušál minimálne potrebujem,nie kvôli neobmedzeným hovorom,ale je tam aspoň 10GB dát). Tak odídem inde... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar