Magio GO pre Android TV

Otázka

3 odpovede na túto otázku

• 0

Ani jednej veci sa nedockas, Magio Go aplikácia pre mobily/tablety so systémom android ti pôjde aj na boxe akurát nejde nainštalovať cez obchod Play no ak si aspoň trochu vynaliezavý vieš to obísť veľmi ľahko. Jediný problém je s ovládaním, lebo na ovládanie Magio Go treba aspoň bezdrôtovú myš alebo airmouse ovládač. No a keďže poznám lenivosť ľudí a mám dobrú náladu tak prikladám aj  odkaz ako získaš .apk súbor pre inštaláciu na akýkoľvek android box.

https://androidportal.zoznam.sk/2014/09/navod-ziskat-apk-subor-aplikacie-google-play/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

@GIGN1987 To samozrejme viem, ze si tam viem nasrobovat aj klasicku Android appku, ale na pi.. sa ovlada a na pi.. sa spusta takto sideloadnuta aplikacia. Nevravim o manualnych aktualizaciach. Nebudem si predsa platit za produkt, ktory by som musel tak nepohodlne a neoficialne pouzivat.

Mne ide o ovladanie dialkovym ovladacom a o aplikaciu, ktoru oficialne oznamili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mafiaa to mas samozrejme pravdu ale ja pisem o tom ze toto neoficialne a nepoholdne riesenie je momentalne jedine mozne riesenie ako pozerat Magio Go na android boxe a bude to tak kým Telekom nespraví oficiálnu aplikáciu pre android boxy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar