Paušál - pokračovanie

Otázka

• 0

Dobrý deň,

Končí mi paušál 12.9. a cca mesiac dozadu som sporadicky začal riešiť predĺženie paušálu. Minulý týždeň som komunikoval s pracovníčkou a tá mi povedala, že akciu/zľavu bude vidieť až na ďalší týždeň, lebo nový mesiac. Od pondelka to riešim, dnes sme už hovorili spolu s vašou kolegyňou a tá nevidela žiadnu akciu/zľavu priradenú k predmetnému číslu.

Vážení, mám dojem, že Telekom sa stáva firmou, ktorú treba čím skôr opustiť.

Zrušili ste možnosť pracovníkom na pobočke ponúkať  akcie/zľavy a presunuli na retenčné. Zrušili ste kontaktovanie retenčného so zákazníkmi. Neviem na základe čoho nastavujete akcie/zľavy na končiacich zmluvách. Podotýkam, že nie som typ zákazníka, ktoprý je u vás od včera a ani ten, čo preskakuje od operátora k operátorovi. Z vašej strany neexistuje vôbec ale vôbec žiadna vôľa seriózne komunikovať so zákazníkom a už vôbec dať niečo nad rámec, lebo je napr. dlhodobý zákazník.

Budem rád, ak sa vyjadríte, ale prosím vás k veci a bez zbytočných okrasných a kvetnatých prívlastkov, prídavných mien a slovies. A nechcite, aby som vám to znova všetko vysvetľoval, pokiaľ to skutočne nebudete chcieť riešiť.

Ďakujem

S úctou

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Nečakaj tu žiadnu odpoveď od pracovníka Telekomu . Už štandardne hrajú "mŕtveho brouka" ...

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skús napísať na Telekom chat na Facebooku svoje požiadavky. Za pokus to stojí. Snáď niečo výhodnejšie Ti ponúknu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za info, týmto odkazujem všetkým guru-om z Telekomu, aby sa už k tejto téme nevyjadrovali.

Ďakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar