Novopokryta obec Čataj

Otázka

• 0

Ahojte, chcem sa informovat kompetentnych, od cca maja tohoto roku prebiehali v obci Čataj ( okres Senec ) vykopove prace kvoli tahaniu optickeho kabla, momentalne sa uz prace v obci zastavili tj. chranicky su v zemi a pripojky su vyvedene k domom ( v dome mame trubicu na nafuknutie vlakna uz nahodenu ) chcem sa informovat v akej dohladnej dobe sa zacne tlacit opto kabel v obci a kedy predbezne by mohlo byt realne pripojenie na optiku ? aktualne vyuzivame magio tv + net cez adsl linku 15Mbit/s, dakujem za pripadne upresnenie terminu .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

dakujem ti Lubos za velmi uzitocnu informaciu, pekny zvysok dna prajem :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @INDIGOxxx, preveroval som stav projektu. Projekt zahŕňa viacero lokalít, ktoré sa postupne spúšťajú. Do konca roka sa predpokladá ukončenie projektu a spustenie siete.  (ak pôjde všetko ako má, tak koncom októbra/novembra sa sieť spustí)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na ten mail som zial pisal, tam ako keby nikdy nikto ani nereagoval, nikdy mi neprisla odpoved, co som pozeral niesom jediny, preto sa s malou dusou spolieham, ze sa z telekomu niekto zlutuje a zisti mi taku beznu info :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skus napisat na pokrytie@telekom.sk , snad ti hlavu zato neukusnu. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar