Koncové zariadenia k magio internetu

Otázka

• 0

Dobrý deň

Uvažujem nad vaším pripojením cez VDSL ale mám niekoľko otázok k VDSL koncovým zariadeniam, ktoré ponúkate.

1. aké VDSL zariadenia momentálne ponúkate k magio internetu L?

2. KZ ponúkate za mesačný poplatok (prenájom) 0,49€ alebo 1,99€ a po uplynutí viazanosti sa stane KZ mojím majetkom? Alebo je KZ majetkom spoločnosti počas celej doby poskytovania služieb?

3. KZ ktoré ponúkate majú okresané webové rozhranie (nastavenia)? Alebo má užívateľ plný prístup ku všetkým nastaveniam KZ?

Pekný deň

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

presne ako pise @Warder 

1. nevyberieš čo chceš lebo dostaneš čo je skladom

2. platíš nájom po celú dobu poskytovania služby ak sa zariadenie pokazí dostaneš druhé na výmenu to platí pre všetky zariadenia teda aj magioboxy

3. čo sa týka okresania tak je to dosť veľa napríklad update fw nespravíš rovnako ako napríklad konfiguráciu dhcp. čo mňa ale na tom **piip** najviac že telekom vidí zariadenia v sieti ktorú ich router spravuje. vzhľadom na to že celkovo ich kz stoja za **piip** s pohľadu stability a výkonu (adb vv3212 wifi nefungovala počas pozerania magio telky) by som doporučil kúpu vlastného kz ak mas len internet ak aj telku tak ich kz musí byť ale možeš dať bridge a za neho vlastný router ako to mám ja

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar