Magio Go

Otázka

• 0

Dobrý deň,

využívam služby Magio Internet a televízia. Mám aktivovanú službu MagioGo, ktorú som doteraz využíval bez problémov niekoľko mesiacov. Po dlhšom čase som chcel sledovať televíziu cez MagioGo, ale po prihlásení a po kliknutí na "Pozerať televíziu" mi nabehne hláška "Plugin Native Client spustíte kliknutím pravým tlačítkom" (príloha). Žiaľ po kliknutím pravým tlačidlom funkcia Plugin native nie je k dispozícii, je možné kliknúť len na "Skrýť tento plugin" alebo "Prezkúmať".

Prosím o radu, ako sprevádzkovať televíziu

Zároveň prosím o informáciu, prečo nie je možné sledovať kanál Premier sport, ktorý bol k dispozícii asi 2 týždne, ale momentálne je zablokovaný

F. Sopko

MagioGO.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

dobry den

ja mam ten isty problem a neverim ze sme iba dvaja, premier sport nejde absolutne vobec vzdy mi tam ostane zaseknuty obraz predchadzajucej televizie no a magio go mi ide na mobile uplne v pohode normalne ale na pc mi vypise iba to co pisal kolega a neda sa s tymi nic robit, alebo lepsie povedane neviem s tym nic urobit aby som mohol sledovat televiziu.

dakujem za skore vyriesenie problemu alebo aj za nejaku skoru odpoved ze co s tym je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v chrome do adresy napísať:

chrome://flags/

a nájsť položku

Native Client

zapnúť ju a reštartovať prehliadač chrome

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VOBEC to nefunguje, mam macbook a magio go mi tam fungovalo aj s cestou asi mesiac polroka dozadu, odvtedy nič!!!!!!!!!!!!! Je<<<m aj takéto služby aj celý telekom, ktorý si nevie spraviť poriadok u seba a tým trpí zákazník!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar