Magio Go

Otázka

• 0

Dobrý deň,

využívam služby Magio Internet a televízia. Mám aktivovanú službu MagioGo, ktorú som doteraz využíval bez problémov niekoľko mesiacov. Po dlhšom čase som chcel sledovať televíziu cez MagioGo, ale po prihlásení a po kliknutí na "Pozerať televíziu" mi nabehne hláška "Plugin Native Client spustíte kliknutím pravým tlačítkom" (príloha). Žiaľ po kliknutím pravým tlačidlom funkcia Plugin native nie je k dispozícii, je možné kliknúť len na "Skrýť tento plugin" alebo "Prezkúmať".

Prosím o radu, ako sprevádzkovať televíziu

Zároveň prosím o informáciu, prečo nie je možné sledovať kanál Premier sport, ktorý bol k dispozícii asi 2 týždne, ale momentálne je zablokovaný

F. Sopko

MagioGO.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

dobry den

ja mam ten isty problem a neverim ze sme iba dvaja, premier sport nejde absolutne vobec vzdy mi tam ostane zaseknuty obraz predchadzajucej televizie no a magio go mi ide na mobile uplne v pohode normalne ale na pc mi vypise iba to co pisal kolega a neda sa s tymi nic robit, alebo lepsie povedane neviem s tym nic urobit aby som mohol sledovat televiziu.

dakujem za skore vyriesenie problemu alebo aj za nejaku skoru odpoved ze co s tym je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

v chrome do adresy napísať:

chrome://flags/

a nájsť položku

Native Client

zapnúť ju a reštartovať prehliadač chrome

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VOBEC to nefunguje, mam macbook a magio go mi tam fungovalo aj s cestou asi mesiac polroka dozadu, odvtedy nič!!!!!!!!!!!!! Je<<<m aj takéto služby aj celý telekom, ktorý si nevie spraviť poriadok u seba a tým trpí zákazník!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar