Otázka

• 0

dobry den prosim Vas mozte my zaslat PUK kod na moju kartu s cislom 0910 *** 073 Dakujem Vas zakaznik Marián Gaduš  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Požiadavku si pošli mailom na office@telekom.sk,  PUK dostaneš aj osobne na predajni, prípadne najrýchlejšie v aplikácii Telekom - podľa návodu tu: 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prosím vás môžte mi poslať na telefónexxx číslo puk kód zo sim karty xxx neviem ho nájsť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

@filofili791 nech ti to pípne.....  a odstrán príspevok

Prosím vás môžte mi poslať na telefóne číslo 09********* puk kód zo sim karty 09*******neviem ho nájsť volám sa Ľuboš seman rodné číslo je ******/****

Pre boha živého ľudia, toto je fórum, pre klientov telekomu, drvivá väčšina ľudí čo tu je v telekome NEPRACUJE. 

NEUVÁDZAJTE TU OSOBNÉ ÚDAJE. 

a pozrite si čo uviedol @folky

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dominikanikaa1999
      Prosím vás pekne viem dostať pin kód a puk kód aj telefonicky? 
    • Od dominikanikaa1999
      Dobrý deň, prosím vás chcela by som sa opýtať kde zistím čo najrýchlejšie svoj puk kód.. Keďže nemám prístup k svojím papierom od sim karty? Vopred ďakujem. 
    • Od branopiskura
      Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, čo mám robiť ak mi ostávaju už len 2 pokusy zadania PUK kodu, zadávam správny PUK, potom odomna popýta nový PIN ten zadam tiež, následne sa opýta na overenie PIN, zasa zadam, potvrdím a naapíše mi chyba...neviem čo mám robiť
    • Od giovanni
      Moje mobil čislo je 0911***007, na otvorenie mobilu som používal odtlačok prsta,keď som dnes zapol mobil,tak mi nereagovala táto funkcia,preto som použil PIN kod,oznamilo mi,že je to nesprávný PIN,teraz zasa požaduje PUK kod,ten bohužial nepoznám,niekde som ho založil a nemôžem ho nájsť,môžete mi pomôcť? 
    • Od elahankova76
      Prosím o zaslanie ID kódu ďakujem
    • Od richard.cimbak
      Potrebujem puk kód na moje paušálne číslo