Optický internet - Teplička nad Váhom

Otázka

• 0

Dobrý deň. 

V obci Teplička nad Váhom pred pár mesiacmi oznámili v rozhlase, že Slovak Telekom bude robiť optickú sieť. Rád by som vedel, či je nejaký približný dátum dokončenia, poprípade v akom štádiu je táto akcia. Vopred ďakujem za odpoveď. 

Ďurkovský 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ako som uz pisal aj v inych pripadoch, skus si napisat na pokrytie@telekom.sk .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tam som napísal, ale zatiaľ mi nebolo odpovedané. Vzhľadom na to, že asi toho majú veľa, to bude trvať nejakú chvíľku. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

3 týždne pomaly a žiadna odpoveď z fóra, od admina a ani z mailu pokrytie@telekom.sk. Takže ďakujem pekne za vaše služby. V roku 2019 budem asi naďalej sťahovať rýchlosťou 600-800kb/s a nikdy sa nedozviem viac pretože je hrozne ťažké zistiť jednu primitívnu vec a napísať ju sem :))) Ďakujem všetkým (nikomu) a určite budem doporučovať telekom každému kamarátovi ;))) PRETOŽE NAJLEPŠIA SIEŤ NA SLOVENSKU!! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň, 

ja som sa informoval u spoločnosti, ktorá roznášala do schránok súhlasy, a ktorá bude realizovať v Tepličke nad Váhom Optiku ohľadom dátumu predpokladaného dokončenia a čisto informatívne info od ich pracovníčky bolo koniec roka 2020 čo je pri súčasnej legislatíve a rýchlosti pokrývania predpokladám reálny dátum. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem krásne. Tiež by som zisťoval u spoločnosti, ktorá roznáša letáky, ale to by som musel nejaký leták dostať. Ešte raz ďakujem, lebo už som nevedel, čo robiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

No asi to bola ina spolocnost ako Velka ruzova , bodaj by si mal pravdu. Ako par chraniciek po obci uz bolo vidno ale nevyzera to na systematicku pracu. 

Editoval j.maxx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar