Internet vzduchom - rychlost

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať , chcem si aktivovať službu internet vzduchom v dome, ADSL pripojenie je pomale a ina moznost na zrychlenie pripojenia nie je. Moja otazka je keď mám na mobile rýchlosť 4G internetu 15,5mbit/s, či aj tento internet vzduchom bude dosahovať takéto rýchlosti? Lebo je mi jasné že mapa pokrytia ukazuje najvyššiu možnú hodnotu 75mbit/s, čo je reálne asi ako keď budú padať holuby. Vďaka za odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

rychlost moze byt podobna mozno o nieco vyssia, zavisi od umiestnenia routra v dome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaleži aj aký máš mobil.u mna napr:  xiaomi redmi 4x 4G my islo okolo 15mbit/s  ale mobil htc u ultra uz 4G+  a ide 35mbits/s.Lenze mas Adsl a moze sa stat ze ti ten Internet vzduchom nezapoja.U mna bolo to ze ziadny net o telekomu na nasej ulici  nie je.Zaleží tiez od routera,bežné routre huawei e3372  ,e5577c my dali max 15mbit/s a to máme v dedine 4G+ do 200mbits/s  ale kúpil som drahší   asus 4G-ac53u  a to je už iná kava.,teraz merana rychlost 39mbits/s a uploud 21mbits/s.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja osobne by som si zriadil Mágio Internet Vzduchom len na mieste kde je LTE 200,300,400 a viac. Z meraní viem, že to vie ísť cez dodávaný router Alcatel aj 75/25 počas pracovného dňa a s 500GB dátami to naozaj nie je na zahodenie. Pri LTE s QAM256 a rýchlosťou 100Mbit max by som veľa nečakal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar