Internet vzduchom - rychlost

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať , chcem si aktivovať službu internet vzduchom v dome, ADSL pripojenie je pomale a ina moznost na zrychlenie pripojenia nie je. Moja otazka je keď mám na mobile rýchlosť 4G internetu 15,5mbit/s, či aj tento internet vzduchom bude dosahovať takéto rýchlosti? Lebo je mi jasné že mapa pokrytia ukazuje najvyššiu možnú hodnotu 75mbit/s, čo je reálne asi ako keď budú padať holuby. Vďaka za odpoveď. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

rychlost moze byt podobna mozno o nieco vyssia, zavisi od umiestnenia routra v dome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zaleži aj aký máš mobil.u mna napr:  xiaomi redmi 4x 4G my islo okolo 15mbit/s  ale mobil htc u ultra uz 4G+  a ide 35mbits/s.Lenze mas Adsl a moze sa stat ze ti ten Internet vzduchom nezapoja.U mna bolo to ze ziadny net o telekomu na nasej ulici  nie je.Zaleží tiez od routera,bežné routre huawei e3372  ,e5577c my dali max 15mbit/s a to máme v dedine 4G+ do 200mbits/s  ale kúpil som drahší   asus 4G-ac53u  a to je už iná kava.,teraz merana rychlost 39mbits/s a uploud 21mbits/s.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja osobne by som si zriadil Mágio Internet Vzduchom len na mieste kde je LTE 200,300,400 a viac. Z meraní viem, že to vie ísť cez dodávaný router Alcatel aj 75/25 počas pracovného dňa a s 500GB dátami to naozaj nie je na zahodenie. Pri LTE s QAM256 a rýchlosťou 100Mbit max by som veľa nečakal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar