Výpadky internetu - Solivarská

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať, či štandardne poskytujete nekvalitné služby, alebo je to wifi routrom? Platím nemalé peniaze za internet a televíziu, ale to čo v poslednom čase predvádzate ma presviedča čoraz viac, aby som od uplynutia viazanosti prešiel k inému poskytovateľovi. Nehnevajte sa, ale poskytnutie internetu je katastrofálne- predplatená služba HBO Go cez internet sa nedá pozerať z dôvodu pomalého pripojenia, kde rovnaká služba HBO GO bola na inej adrese, pri rovnakom poskytnutí služby kvalitná a bezproblémová. Ale po presťahovaní katastrofa. Tak isto YOUTUBE platforma. Tak isto pokrytie internetu v dvojizbovom byte- KATASTROFA! Opäť prízvukujem, že pri rovnakej službe na inej adrese bol internet bezproblémový a pokrytie internetu mám lepšie pri prenosnom internete a zariadení HUAWEI, ktoré pokryje viac ako váš wifi router. Pri kontaktovaní vašej služby mi bolo odporúčané reštartovať zariadenie a ak ani to nepomôže, tak výjazd za 20 eur?? Robíte si srandu asi z dlhoročných zákazníkov. Čo s tým akože mám spraviť? Prosím o vyjadrenie vzhľadom na to, že kvalita vaších služieb dosť zaostáva, kedže ani na druhý dotaz neviete reagovať ani po týždni?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

vyjadrim sa len k tomu routru, tie ktore poskytuje telekom stoja naozaj za staru belu, odporucam zohnat vlastny a budes mat o problem menej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar