Výpadky internetu - Solivarská

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať, či štandardne poskytujete nekvalitné služby, alebo je to wifi routrom? Platím nemalé peniaze za internet a televíziu, ale to čo v poslednom čase predvádzate ma presviedča čoraz viac, aby som od uplynutia viazanosti prešiel k inému poskytovateľovi. Nehnevajte sa, ale poskytnutie internetu je katastrofálne- predplatená služba HBO Go cez internet sa nedá pozerať z dôvodu pomalého pripojenia, kde rovnaká služba HBO GO bola na inej adrese, pri rovnakom poskytnutí služby kvalitná a bezproblémová. Ale po presťahovaní katastrofa. Tak isto YOUTUBE platforma. Tak isto pokrytie internetu v dvojizbovom byte- KATASTROFA! Opäť prízvukujem, že pri rovnakej službe na inej adrese bol internet bezproblémový a pokrytie internetu mám lepšie pri prenosnom internete a zariadení HUAWEI, ktoré pokryje viac ako váš wifi router. Pri kontaktovaní vašej služby mi bolo odporúčané reštartovať zariadenie a ak ani to nepomôže, tak výjazd za 20 eur?? Robíte si srandu asi z dlhoročných zákazníkov. Čo s tým akože mám spraviť? Prosím o vyjadrenie vzhľadom na to, že kvalita vaších služieb dosť zaostáva, kedže ani na druhý dotaz neviete reagovať ani po týždni?!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

vyjadrim sa len k tomu routru, tie ktore poskytuje telekom stoja naozaj za staru belu, odporucam zohnat vlastny a budes mat o problem menej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar